Sinpaş GYO’dan tarihi fırsat

Ayda 1150 TL ödeyebilen herkes ev sahibi olabilecek. Konut sektörünün lideri Sinpaş GYO, yeni kampanyası “ilk 84 eve 84 ay vade” ile çok özel banka kredisiz ödeme avantajları sunuyor. Sinpaş GYO’nun yeni kampanyası 18 Eylül’den itibaren geçerli olacak.

Sinpaş GYO yeni kampanyası “Ilk 84 Eve 84 Ay Vade”yi düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Toplantıya Sinpaş GYO Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seba Gacemer katıldı.

Yeni satış politikalarını ev sahibi olmak isteyenlerin tasarruflarına, birikimlerine dokunmadan küçük taksitler ile ev alma kolaylığı sağlamak amacıyla belirlediklerini dile getiren Gacemer; Sinpaş GYO’nun yeni kampanyası “ilk 84 Eve 84 Ay Vade” ile yeni bir ilke daha imza attığını belirtti. Gacemer kampanyada ev almak isteyip, herhangi bir sebeple konut kredisi kullanamayanları hedeflediklerini belirterek, kampanyayı şöyle anlattı; “Yarından itibaren Sinpaş GYO mevcut projelerinden ev alan ilk 84 müşterimize Sinpaş tarafından ilk kez uygulanacak 84 ay vade fırsatı veriyoruz. Müşterilerimiz banka kredisiz ödeme kolaylığıyla yüzde 5’i peşin, yüzde 10’u 1 yıl, yüzde 30’u 2 yıl sonra ödenmek üzere, kalan bakiyeyi 1.150 TL’den başlayan taksitlerle 84 ay vade ile ödeyebilecekler. Bu kampanya ile daha geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı hedefliyoruz.”

Gacemer, Sinpaş GYO’nun “ilk 84 Eve 84 Ay Vade” kampanyası istanbul Avrupa yakasında Bosphorus City ve İstanbul Sarayları, Anadolu yakasında Aqua City 2010 ve Bursa’da Bursa Modern’de geçerli olacağını söyledi. Bu hafta sonu itibariyle “ilk 84 Eve 84 Ay Vade” sloganıyla çıkacakları kampanyadan çok umutlu olduklarını söyleyen Gacemer, yeni satış kampanyalarının sektörde yeni bir ufuk ve yeni bir açılım getireceğine inandıklarını sözlerine ekledi.

Bu yılın ilk 8 ayı ile ilgili bilgi veren Gacemer, “2010 yılının ilk 8 ayında 57 adet Aqua City 2010, 23 adet Lagün, 80 adet Bursa Modern, 308 adet İstanbul Sarayları, 170 adet Bosphorus City olmak üzere 638 adet konut satışı gerçekleştirip, 251.226.146 TL ciro elde ettik. Son çeyrekte yaklaşık 850 adet konut satarak bu yıl yaklaşık toplam 1500 konut satıp 500.000.000 TL ciro elde etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Sinpaş GYO’nun mevcut projelerinde gelinen son durum ile ilgili de bilgi veren Gacemer,
“Sinpaş GYO olarak Bosphorus City, İstanbul Sarayları ve proje geliştirme aşamasındaki projelerimizle birlikte Küçükçekmece bölgesinde devlet desteği olmayan, yaklaşık 20 bin kişinin yaşayacağı Türkiye’nin en büyük özel kent projesini gerçekleştiriyoruz. Sadece Bosphorus City bile yaklaşık 11 bin kişinin yaşayacağı bir proje” dedi. Gacemer, Bosphorus City’de 1. Etap teslimlerinin devam ettiğini ve Boğaz’ın suyunun dolmaya başladığını söyledi.

Bosphorus City Türkiye’nin devam eden en büyük inşaat projesi
Gacemer sözlerini şöyle sürdürdü; “Toplam 475.604 metrekarelik inşaat alanına sahip projemiz, inşaatında kullanılan malzeme miktarından, projede çalışan kişi sayısına kadar devasa rakamlara sahip. Şimdiye kadar yaklaşık 315 bin metreküp beton dökülen proje kapsamında 46 bin ton demir kullanılacak. Projenin inşaatında 200’ü mimar ve mühendis olmak üzere yaklaşık 1700 kişi aktif olarak çalışıyor.” Gacemer, Bosphorus City’ye komşu, İstanbul Sarayları projesinin de 1. Etabının yüzde 80’inin satıldığını, 2. Etabın da yeni kampanya ile birlikte satışa sunulacağını belirtti.

Aqua City 2010 projesinde ise 3. Etabı satışa açtıklarını belirten Gacemer, ilk iki etabının yüzde 90’ının satıldığını, bu nedenle 3. Etabın satışlarına başlayacaklarını söyledi.