Rams Garden Bahçelievler için Erken Teslim Heyecanı Başladı

Rams Garden Bahçelievler

Rams, İstanbul, Bahçelievler’de yükselen projesi Rams Garden Bahçelievler projesinde anahtar teslimlerini planlanandan 6 ay önce başlatarak sektörde yeni bir çığır açtı.

2022 Eylül ayında lansmanı ve inşaatına başlanan Rams Garden Bahçelievler projesi, yoğun ve kesintisiz çalışmalar sonucunda planlanandan 6 ay önce tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmeye başladı.

Modern ve Konforlu Yaşamın Yeni Adresi

İstanbul’un kalbinde doğayla iç içe bir yaşam sunan RAMS Garden Bahçelievler, 2+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri ve zengin sosyal imkanlarıyla modern ve konforlu bir yaşam tarzını vadediyor.

Geniş Yeşil Alanlar ve Ferah Yaşam Alanları

Bloklar arasında geniş mesafelerin bırakıldığı projede, ferah ve rahat yaşam alanları sunuluyor. 74.500 metrekarelik alana yayılan 11 blok ve 796 daireden oluşan projede, 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alan ve 210 metre uzunluğunda göl yer alıyor.

Metrekare Başına Düşen Yeşil Alan Rekoru

RAMS Garden Bahçelievler, metrekare başına düşen yeşil alan miktarıyla da dikkat çekiyor. İstanbul için 12,5 metrekare olan bu oran projede 94,5 metrekareye ulaşıyor.

RAMS’dan “All In One” Konseptiyle Yepyeni Bir Deneyim

RAMS tarafından geliştirilen “All In One” konsepti, sadece bir ev değil, aynı zamanda konforlu bir yaşam tarzı sunan alanlar yaratıyor. Ayrıca misafir odaları, çocuk oyun alanları, çalışma odaları, spor sahaları ve kapalı sinema salonu gibi imkanların yer almaktadır. Ayrıca bu konsept, sakinlere eksiksiz bir yaşam deneyimi vadediyor.

RAMS Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Devran Bülbül’den Açıklama

“Planlanandan 6 ay önce anahtar teslim, RAMS’ın azim ve kararlılığını, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlıyor. 2022 Eylül ayında başlayan inşaat çalışmaları yoğun bir şekilde tamamlandı ve hak sahiplerine teslim edilmeye başlandı. RAMS olarak, dünya çapındaki tüm projelerimizde erken teslime alışkınız. Bu ilkeyi Türk inşaat sektörüne de getirerek sektöre yeni bir soluk getirdiğimizi düşünüyoruz.”

RAMS Garden Bahçelievler, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan, geniş yeşil alanları, ferah yaşam alanları mevcuttur. Ayrıca “All In One” konseptiyle öne çıkan bir proje olarak dikkat çekmektedir.

Rams Garden Bahçelievler Özellikleri Neler?

2+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri
74.500 metrekarelik alan
11 blok ve 796 daire
10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alan
210 metre uzunluğunda göl
Metrekare başına 94,5 metrekare yeşil alan
“All In One” konsepti
Misafir odaları
Çocuk oyun alanları
Çalışma odaları
Spor sahaları
Ayrıca kapalı sinema salonu

Rams’dan “All In One” Konsepti

Sadece bir ev değil, konforlu bir yaşam tarzı
Misafirperverlik, eğlence, çalışma ve spor gibi farklı ihtiyaçları karşılayan imkanlar
Sakinlere ve ailelere eksiksiz bir yaşam deneyimi

Emlak Haberleri için tıklayınız…..

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…