Sinpaş’tan 50. yıla özel büyük kampanya

Sinpaş, 50. yılını kutlarken sektöre hareket katacak büyük bir kampanya başlattı. Yarım asırlık geçmişinde 87 proje ile 250 bin kişiyi gayrimenkul sahibi yapan Sinpaş, bu özel yılda sınırlı sayıda ev için çok özel fırsatlar sunuyor. Kampanya ile herkesi ev sahibi yapmayı hedefleyen Sinpaş, bankaya veya kefile ihtiyaç duymadan katılım imkanı sağlıyor.

Özgün Projelerle Geçmişten Geleceğe

Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “Yarım asırlık hikayemizde, 87 proje ile 250 bin kişiyi gayrimenkul sahibi yaptık. 50. yılımıza özel hazırladığımız kampanya ile bankaya veya kefile ihtiyaç duymadan, herkesin Sinpaş ailesine katılmasını arzuluyoruz” diyor. Sinpaş, geliştirdiği özgün projeler ile markalı konutlara ilham vermeye, gayrimenkul sektörüne yenilikler kazandırmaya devam ediyor.

Amacımız, Herkesi Ev Sahibi Yapmak

  1. yıllarına özel hazırladıkları kampanya ile gayrimenkul piyasasının canlanmasını beklediklerini belirten Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “Gayrimenkul geliştirme alanındaki en köklü firmalardan biri olarak, yüksek standartlara sahip konsept projeler ile kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. 50. yaşımızı tüm çalışanlarımızla kutladık ve müşterilerimizden 50. yıla özel bir kampanya beklentisi aldık. Bu beklenti doğrultusunda 4 farklı ödeme modeli ile sektöre hareket katacak bir kampanya başlattık. Bu kampanya ile Sinpaş standartlarında bir yaşama dahil olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyoruz” dedi.

Sinpaş’lı Olmak İçin Şart Yok, Koşul Yok

Katılım için herhangi bir başvuru şartı aranmayan kampanya ile peşin ödemelerde %25 indirim fırsatı sunan Sinpaş, 24 ay vadeli satış modelinde %25 peşinatın yanı sıra 6, 12 ve 24. aylarda %15 ara ödemeli, %30’u 24 ay vadeli ödeme imkanı sağlıyor. 1 yıl ödemesiz modelde %50 peşinat, 12. ve 24. aylarda %25 ara ödeme ve 1,29 vade farkı ile ev sahibi olmak mümkün. 72 aylık modelde ise, %25 peşinat ve 6, 12, 18 ve 24. aylarda ara ödemelerle 72 ay taksit ve 1,29 vade farkı mevcut.

Kazandırmaya Devam Edeceğiz

Sinpaş GYO’nun ülke ekonomisine ve gayrimenkul sektörüne katkılarıyla öncü firmalar arasında yer aldığını belirten Çelik, “Her biri birbirinden özgün Sinpaş projeleri, yatırımcısına her zaman kazandırmış ve çevresini kalkındırmıştır. Şirketimizin 50. yılında, bu misyon doğrultusunda projeler hayata geçirmeye, yatırımcılarımıza ve bulunduğumuz bölgelere değer ve kazanç sağlamaya devam ediyoruz. 50. yıla özel hazırladığımız 4 farklı ödeme modeliyle de konut alımında zorluk yaşayan vatandaşlarımıza bir jest yapmak istedik” dedi.

Emlak Haberleri için tıklayınız…..

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…