Atakent 3’ün satış tarihi belli oldu

Atakent’in en önemli projelerinden biri olarak beklenen, Avrupa Konutları Atakent 3, 14 Ocak Cuma günü satışa çıkıyor.

Atakent’in en önemli projesi, Avrupa Konutları Atakent 3, 13 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek basın lansmanının ardından 14 Ocak Cuma günü satışlara başlayacak.

Proje detaylarıyla bölgeye büyük değer katacağı belirtilen Avrupa Konutları Atakent 3’ün %85’i yeşil alanlara ayrıldı. 2240 konuttan oluşan projede 167 odalı bir otel de bulunuyor.

Merakla beklen Avrupa Konutları Atakent 3 projesi için Avrupa Konutları İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya şunları söyledi;

“6 yıl önce başladığımız Avrupa Konutları markasıyla konutta kalite ve güvenin markası haline geldik. Bugün yaptığımız her proje yoğun ilgiyle karşılanıyor. Bugüne dek tüm Avrupa Konutları projelerimizde erken teslimler yaptık ve bunun yanında tüm projelerde ev sahiplerine büyük kazançlar sağladık. Avrupa Konutları markasıyla 6 yıl önce teslim ettiğimiz Atakent 1 projemiz ve geçtiğimiz yaz 8 ay erken teslim ettiğimiz Atakent 2 projesinin ardından Atakent’e üçüncü projemizle büyük bir yatırım yapıyoruz. Herkesin merakla beklediği projemizi önce basın mensuplarıyla 13 Ocak akşamı Çırağan Sarayı’nda yapılacak lansman ile tanıtacağız. 14 Ocak tarihinde de satışlara başlamış olacağız” dedi.

Sabah