2010’un en çok ses getiren projeleri

2010 yılına damga vuran ve emlak sektörünü etkileyen projelerden haberdar mısınız? İşte yüzlerce insanı ev sahibi yapan ya da yapmaya hazırlayan projeler…

UpCity Flats
Kartal Uğurmumcu’da hayata geçirilen UpCity Flats projesinde, 2+1 daireler 157 bin liradan başlayan fiyatlarla görücüye çıktı. Diğer projeleriyle de emlak sektörü için önemli işler meydana getiren Teknik Yapı’nın 2010’a damga vuran projesi.

Oyakkent
İstanbul ili Başakşehir ilçesinde 3700 dönüm arazi üzerinde, etaplar halinde hayata geçirilen OYAKKENT…Mayıs 2012 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen projede kaba inşaat çalışmaları devam ediyor.Proje kapsamında 4 tip blokta, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifi yer almaktadır. Konutların net kullanım alanları 45.83 m2 – 140,65 m2 arasında değişmektedir.

Ntowers
Mayıs ayında satışa sunulan ve 2011 yılı Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek olan Ntowers’ta 1+1 dairelerin fiyatı 57 bin liradan 77 bin liraya, yine 87 bin lira olan 2+1 konutların fiyatı da 107 bin liraya yükseldi.

Ağaoğlu My World Europe
Ali Ağaoğlu’nun reklam filminde rol aldığı ve 12 Dev Adam’a final oynamaları karşılığında ev hediye ettiği My World Europe daha lansmanı bile yapılmadan 750 dairenin satılmasıyla dikkat çekti.

Avrupa Konutları Atakent 2
8 ay erken teslim edilerek Avrupa Konutları markasını tercih edenlerin yüzünü güldüren Atakent 2 projesi hayata geçirildi. Avrupa Konutları Atakent 2’nin 70 bin metrekaresi sosyal tesislere ayrılıyor. Avrupa Konutları Atakent 2’de 3 bin 100 metrekarelik gölet, 500 metrekarelik kreş, fitness salonu, sauna, 3 adet kapalı ve açık yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası ve 750 araçlık açık otopark, 750 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Altın Koza Konutları
Altın Koza Konutları, her bütçeye uygun cazip fiyatlar ile konut sahibi olmayı arzu eden Bursalıların hayali gerçekleştirildi.
Altın Koza Konut girişimci ruhuyla değişik sosyo-ekonomik statüdeki müşteri gruplarına cevap verebilmek için farklı mimarilerde ve lokasyonlarda pek çok başarılı gayrimenkul geliştirme projelerine imza atarak sektöre ilk adımını atmıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak daima en iyisini üreterek ve insan odaklı çalışarak sektörün öncüleri arasına kısa sürede yerleşmiştir. İnşaat sektöründeki istikrarlı gelişimini emin adımlarla sürdürerek büyük bir sinerji içinde çalışarak büyümeye devam etmektedir.

Garage Zekeriyaköy Evleri
Villa konforunda doğa ile iç içe kent yaşamının stresinden kaçmak isteyenlere kaliteli, güvenli, ekolojik ve konfor artıları ile farklı seçenekler sunan Zekeriyaköy Evleri. Şubat 2011 de tamamlanacak olan Garage Zekeriyaköy Evleri, villa konforunda doğa ile iç içe kent yaşamının stresinden kaçmak isteyenlere kaliteli, güvenli, ekolojik ve konfor artıları ile farklı seçenekler sunuyor.

Terrace Bahçe
Terrace keyfini Sarıyer’e taşıyan bir proje olan Terrace Bahçe’nin Ocak 2010’da temeli atıldı. Terrace Bahçe’de bölgedeki diğer projelerin aksine 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçeneklerde 14 ayrı daire tipi bulunuyor. Projede bahçe ve çatı dubleksleri de yer alıyor. Terrace Bahçe Bu özelliğiyle de bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılamış oluyor.

My Blue Residence
Bodrum’un eşsiz maviliğinde yaşamanız için My Blue Residence. Değişik tiplerde 84 ünite ve bu ünitelere hizmet edecek sosyal tesisten oluşan My Blue Residence projesi her yönüyle kaliteli, modern ve 1. sınıf malzemeler kullanılarak ihtiyaçlar kadar beklentilerin de karşılandığı, sağlam, kullanışlı ve prestijli mekanlar sunmakta. Ayrıca 21. yüzyılın gerektirdiği işlevsellik ve konforu, tüm ünitelerde sağlayan proje; yine çağımızın gerektirdiği güvenlik sistemleri ve depreme dayanıklı yapısı ile güven ve huzuru da yaşam standardı haline getirmekte.

Karat İstanbul
128 konut ve 73 mağazadan oluşan Karat İstanbul projesi. Karat İstanbul, kentin son dönem gözde yerleşim bölgelerinden Sancaktepe’de inşa edilmektedir. Kent merkezinde, ana arterlere çok yakın ancak karmaşa ve gürültüden uzak bir konumdadır. 12.244 m2 arsa alanı üzerine inşa edilen Karat İstanbul, bir iç bahçeyi kuşatan ayrık düzende, 5 katlı 6 adet konut blok, 1 adet rezidans blok ve 18.000 m²’lik iki katlı alışveriş merkezinden oluşmaktadır.

Mavisu Evleri
9 bloktan oluşan 174 normal daire olarak planlananan Mavisu Evleri projesi. Mavisu Evleri projesi 9 bloktan oluşan 174 normal daire olarak planlanmıştır.Sosyal tesis olarak yüzme havuzu, sauna ve fitness salonu mevcuttur. 2008 Nisan ayında temelleri atılan Mavi Su Evlerinin Haziran 2011’ da teslim edilmesi planlanmaktadır.

Ağaçseven Konakları
Şehir merkezinde, sahile yürüyüş mesafesinde, İdealtepe’de kaliteli bir yaşam için Ağaçseven Konakları. Anadolu Yakasının güzide yerlerinde, şehir merkezinde oturmaya alışmış, iyi komşu ve kaliteli yaşam standardını benimsemiş, deniz havasını koklamayı sevenlerin, Bağdat Caddesi, Suadiye gibi çekim merkezlerinden çok uzaklaşmadan yaşamak isteyenler için, sahile yakın, şehrin göbeğinde, konforlu, güvenli, site özelliklerine sahip eşsiz bir projedir.

Yeşil Park Residence
Doğayla iç içe olabileceğiniz Yeşil Park Residence. İnşaat sektöründe 29 yılı aşkın süredir yap sat modeliyle çok sayıda bina ve işyeri projeleri geliştiren Güven İnşaat ve Göral Emlak firmaları Yeşil Park Evleri projesiyle huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Obakent Konutları
9305 m2 parsel alanına yayılmış 9 Blok 89 Konuttan oluşan Obakent Konutları. Tek Girişi Çıkışı olan sadece site içi yollarının olduğu Taş duvarlarla çevrili yoldan ortalama 5-6 metre yükseklikte bulunan bir arazi üstünde devam etmektedir. Site içinde açık otopark yerleri,yürüyüş yolları, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu,peyzaj ve çevre aydınlatmalar projelendirilmiştir.

My Residence 212
Pazartesi sendromu tarihe karıştıran My Residence 212. My Residence 212, yoğun iş temponuza ayak uyduracak bir bölgede yer alıyor. Atatürk havalimanı’ nda indiğiniz anda evinizin konforu sizi beklerken, şehir merkezlerine ve fuar alanlarına yakın olmak, her an istediğiniz bölgeye rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Zorlu bir günün ardından,modern mimari anyalışı ile tasarlanmış My Residence 212’deki huzurlu ortamıyla sizi karşılıyor.

Karma Evler
İstanbul’un son yıllardaki yeni incisi, oksijen deposu ve yaşam merkezi olan Kemerburgaz Göktürk’te yükselen Karma Evler.
Toplam 3500 metrekare alan üzerine kurulu, 80 metrekareden 220 metrekareye, 1+1’den 4+1’e kadar; bahçe katları, bahçe ve çatı dubleksleri ile modern mimari ve dekorasyonun tüm olanaklarının buluştuğu nokta. Her daireye özel kapalı otoparkı, 7 gün 24 saat aktif güvenlik sistemi ve doğal malzemeden yapılmış özel dış cephesi ile yeni hayat karmanız.

Prestij Evleri Bursa
Huzurlu ve güvenli bir yaşam için Prestij Evleri Bursa. Güçlü finansal yapısı ve sadece özkaynaklarını kullanarak bugüne değin İstanbul’un elit semtlerinden Avrupa Yakasında;Florya,Beşiktaş,Ortaköy; Anadolu Yakasında; Çiftehavuzlar,Sahrayıcadid ,Erenköy,Kızıltoprak,Göztepe Tuzla ve Ataşehir gibi birçok muhitte toplam 700 adet’in üzerinde konut ve işyeri inşaa etmiştir.

Birinci Life Yaşam Evleri
Mudanya’ da doğanın merkezinde, denize bir adım mesafede konumlandırılan Birinci Life Yaşam Evleri. Mudanya yolu üzerinde Bursaya 25 dk, İstanbul’ a 75 dk uzaklıkta, bulunduğu mevkide polikilinik, hastane ve güvenlik birimlerine 3 dakika mesafede. Birinci Life 5 kattan oluşan blok projesi ile gün ışığından her açıdan %100 yararlanma imkanı sunuyor, oval form tasarımı ile en yakın bina içi komşu mesafeniz 100 metre, bina dışı apartman mesafeniz 50 metre mesafede, doğaya ve çevreye duyarlı sistemle üretilen ve tasarlanan projemizin toplam metrekaresinin % 70i yeşil alanlardan oluşuyor.

Çukurova Adanus Park
10 bin m2 arsa üzerine 180 dairelik residence konforuna sahip Çukurova Adanus Park. Kartal’ın en prestijli projelerinden olan Çukurova Adanus Park, Kartal- Tem bağlantı otoyolu üzerine konforuna sahip bir şekilde inşa ediliyor. Aile olgusu öneminin bilinciyle Çukurova Adanus Park, daire sayısını, metrajlarını, güvenli, ferah ve huzur içinde yaşanılması üzerine kurulmuş bir projedir.

Ekşioğlu Akkent-2 Çekmeköy Evleri
128 m2 (2+1) ve 165 m2 (3+1 ) dairelerden oluşan Ekşioğlu Akkent-2 Çekmeköy Evleri. Şile otobanı ve Üsküdar-Marmaray bağlantılı metroya yakınlığıyla bölgenin ulaşım yönünden en merkezi yerinde yer almaktadır. İnşaatımızda C30 Hazır Beton, Nervürlü Demir, En ileri kalıp teknolojisi kullanılarak Betonarme Karkas Taşıyıcı Sistem ve Bohçalama Temel oluşturulurken binaların ısı yalıtımı – su izalasyonu en ince detayları ile hesaplanarak mantolama dış cephe sistemi uygulanmaktadır

Kahyaoğlu Evleri
Kahyaoğlu Evleri, çağdaş şehircilik anlayışı ile büyüyen ; sanatın,eğlencenin ve doğal güzelliklerin merkezi Bornova’da yükseliyor.Kahyaoğlu Evleri, lüks bir hayatın yanı sıra alışveriş merkezlerine yakınlığı ve problemsiz ulaşım olanağı ile yaşamı zevkli hale getiriyor.

Beykoz Vadi Konakları
Beykoz’da hayata geçirdiği Beykoz Vadi Konakları projesinin satışları devam ediyor. İşlevsel ve estetik mimarinin göz alıcı uyumunun hakim olduğu Beykoz Vadi Konakları, 270 m2 (brüt) 227 m2 (net) alana sahip 5+2 bahçe dubleksi kat planı, 275 m2 (brüt) 242 m2 (net) alana sahip 6+2 çatı dubleksi kat planı, 182 m2 (brüt) 157 m2 (net) alana sahip 4+1 normal kat planından oluşmaktadır. Eşsiz boğaz manzarasına hakim Beykoz Vadi Konakları projesinde her bir kat planında yaşamınızı kolaylaştırmak üzere düşünülmüş ütü ve çamaşır odası bulunmaktadır.

Mutlutown
Eylül 2008’de başlanan proje bu yıl teslim edilmeye başladı. Mutlu Town. Lokasyonu Kurtköy-Yenişehir bölgesinde olan MUTLUTOWN’da, her katta 2 daire olmak üzere 129,5 metrekare 2+1 195 bin TL’den, 158,5 metrekare 3+1 255 bin TL’den, 178,5 metrekare 4+1 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Garanti Bankası, Türkiye Finans ve Türkiye İş Bankası ile yapılan anlaşmaya göre % 25 peşinatla, 60 ayda 0.92, 120 ayda 1.02 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliniyor. Mutlutürk İnşaat esnek ödeme koşullarında satışını yaptığı dairelerin tapusu hemen teslim ediyor.

Nuvo Dragos
Nuvo Dragos brüt 52.000 m2 arsa üzerinde 999 adet dileyene rezidans, 7 mağaza, 1 ofis olmak üzere toplam 1007 adet bağımsız bölümden oluşuyor. E-5 Karayolunun deniz tarafında, CarrefourSA Maltepepark AVM’nin hemen yanında inşa edilen Nuvo Dragos, adaların tam karşısında, şehrin ortasında, doğayla ve adalar manzarası ile içiçe bir yaşam alanı sunuyor.

Ak&N Merkez
Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde, en işlek cadde olan Doğan Araslı Bulvarın da, Özyurtlar İnşaat güvencesiyle yeni bir hayatın kapıları aralanıyor. Farklı konsept ve mimari dokusuyla 1+0 dairelerde bile geniş yaşam alanları sunan Ak&N Merkez, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinde de sizlere estetik ve geniş konfor sağlıyor. Ak & N Merkez aktivite alanlarında, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk parkları, tenis kortu ve basketbol sahası, havuz ve güneşlenme teraslarıyla sizlere muhteşem bir yaşam sunuyor.

Tartkoy Evleri
Bursa’nın güzel yerlerinden olan Ankara yolunda yapılmakta olan Tartkoy evleri. 427 daire ve bu dairelere hizmet edecek sosyal tesisten oluşan proje her yönüyle kaliteli , doğayla barışık , dayanıklı ve 1. sınıf malzemeler kullanılarak ihtiyaçlar kadar beklentilerinde karşılandığı , sağlam , uzun ömürlü ve kullanışlı mekanlar oluşturmaktadır. Ayrıca 21. yüzyılın gerektirdiği işlevsellik ve konforu , tüm konak tiplerinde sağlayan daireler, yine çağımızın gerektirdiği güvenlik sistemleri ve depreme dayanıklı yapısı ile güven ve huzuru yaşam standardı haline getirmektedir.

Karaman Sitesi
İzmir’in en güzel ve nezih yerlerinden olan Güzelbahçe’de yapılmakta olan KARAMAN SİTESİ. Değişik tiplerde 18daire ve 4 villadan oluşan proje her yönüyle kaliteli, doğa’yla barışık, dayanıklı ve 1. Sınıf malzemeler kullanılarak ihtiyaçlar kadar beklentilerinde karşılandığı, sağlam , uzun ömürlü ve kullanışlı mekanlar oluşturmaktadır. Ayrıca 21. Yüzyılın gerektirdiği işlevsellik ve konfor, tüm tiplerdeki daireler, yine çağımızın gerektirdiği güvenlik sistemleri ve depreme dayanıklı yapısı ile güven ve huzuru yaşam standardı haline getirmektedir.

Uprise Elite
37.000 metrekare arsa üzerine inşa edilecek olan Uprise Elite. Şehir içinde villa tarzı bir yaşam alanı isteyenler için tasarlanan Teras Evler, 3+1, 5+1 tipi dubleks penthouse tarzında olacak. Teras Evler’in tamamında sadece o villaya ait minimum 30 metrekarelik teras bahçe bulunacak. Teras Evler’in ayrı olarak konumlandırılmış kapalı otoparkları ise direkt daire içine geçiş sağlayacak. Dubleks olarak planlanan 5+1 Teras Evler’in salonu da geniş bir seyir terasına geçiş verecek.

Salus Park
Modern dünyanın vazgeçilmezi olan herşeyi ayağınıza getiren SALUS PARK. Mitolojide Romalıların Sağlık Tanrıçası olarak bilinen SALUS, Latincede de sağlık ve bereket anlamına gelir. Romalılar, sağlığı kaybettikten sonra kazanmanın çok güç olduğunu, fizik ve psikolojik sağlığı korumanın önemini, daha MÖ 3. yy. biliyordu. Bu yüzyılda Roma’ da SALUS adına sağlık ve bereketi temsil eden bir tapınak yapıldı.
Bizde o gün tapınakta eksik olan, bugün ise modern dünyanın vazgeçilmezi olan herşeyi SALUS PARK da.