Yeni partneri Sinan Çetin

Yeni kampanya ile ikinci kez kameraların karşısına geçen Ali Ağaoğlu’na, My Towerland için hazırlanan kampanyanın reklam filminde Sinan Çetin eşlik etti.

Ağaoğlu’nun My World Europe’ta hayata geçirdiği ve 3 hafta gibi kısa bir sürede 2 binden fazla konutun satılmasını sağlayan “10 bin peşin daire senin” kampanyası, Ataşehir’deki My Towerland’de de uygulanmaya başlandı.

Tamamlandığında 3 bin 500 konuta ulaşacak My Towerland’de geçerli olacak kampanya B, C ve D tipi blokları kapsıyor. 10 bin lira peşinat ödenerek konut sahibi olunabilen kampanyada 3 ara ödeme bulunuyor ayrıca daire fiyatının yüzde 70’i oranında kredi kullanılabiliyor ve kredi anapara taksitleri 24 ay ertelenebiliyor.

Kampanya dahilinde 98 ve 211 metrekare arasında değişen 2 1 üniteler, 139 ve 274 metrekare arasında değişen 3 1 üniteler ile 216 ve 342 metrekare arasında değişen 4 1 üniteler yer alıyor.

Bu kampanyaya özel kredi faizleri ise %0,73 ‘den başlıyor ve kredi vadesi 120 aya kadar uzayabiliyor. Kampanya dahilinde ayrıca %50 peşin %50 teslimde ödeme veya %50 peşin kalanı 36 ay %0 faizle ödeme gibi farklı seçenekler de bulunuyor.

Ali Ağaoğlu’nun 2. kez kamera karşısına geçtiği reklam filminde; eskiden ulaşılmaz olan lüks ve nitelikli konutlara şimdi Ağaoğlu’nun inşa ettiği Ataşehir’deki My Towerland’de yalnızca 10 bin TL peşinat ödemesiyle ulaşılabileceği teması işleniyor.

Sabah