White Side’da Yaşam Başladı

AB INVEST, White Side Apartments projesini tamamladı. Kasım 2010 başında evlerin teslimatına başlayan White Side, alıcılarına uluslararası standartlarda konut anlayışı sunuyor.
Yenilikçi gayrimenkul yatırımcısı AB INVEST tarafından geliştirilen White Side’da yaşam başladı. Geleceğe değil bugüne yatırım yapan; maket üzerinden değil, bitmiş projeden gerçek bir ev sahibi olan White Side’lılar çoktan kazanmaya başladı bile.

İstanbul’un yeni gözde semtlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilen White Side Apartments projesi, TAGO Mimarlık Ofisi’nin deneyimi ile AB INVEST tarafından, 13 dönüm üzerine inşa edildi.

AB INVEST, White Side yatırımı ile Çekmeköy gibi hızla gelişen bir bölgede, farklı ve tek olan bir konsepti sunuyor. Tasarım ve kalite odaklanan projenin marka vaadi ise alıcılarına uluslararası standartlarda konut anlayışını sunmak. AB Invest tarafından geliştirilen White Side Apartments, özgün ve albenisi yüksek mimarisiyle, kişiliğini yansıtmak ve yaşam kalitesini yüksek tutmak isteyenlere ideal bir seçenek olarak sunuldu.

Akılcı Mimari Anlayışı: Yüksek Pencereler, Ferah Mekanlar

Japon mimar Tatsuya Yamamoto’nun geniş ve yüksek pencereler kullanarak en aydınlık çözümleri ürettiği 242 dairelik White Side Apartments projesinde tüm daireler, mimarın üslubunu tüm incelikleriyle yansıtıyor. Sade mimari, fonksiyonel mekan kullanımı, geniş pencereli ferah iç mekanlar, akıllı ev teknolojisi ve 24 saat özel güvenlik gibi çağdaş yaşam kalitesini yakalayan ayrıntılar göze çarpıyor. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve Loft olarak adlandırılan dubleks çatı katı şeklinde sunuluyor.

White Side Apartments projesinde aydınlık ve fonksiyonel olarak tasarlanan dairelerin çoğunluğunu 1+1 ve 2+1 daireler oluşturuyor. Ferah mekan kullanımı ve akılcı mimari çözümleri ile ön plana çıkan 1+1 ve 2+1 dairelerin büyüklüğü 70 m2–136 m2 aralığında değişiyor.

Akıllı Ev Teknolojisi

Daire sahipleri, daire içinde yer alan ‘Akıllı Ev Güvenlik Sensörleri’ ile yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hırsızlığa karşı güvence altına alınıyor. Dairedeki ısı kontrolü de uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor.
Ayrıca kişi dilerse akıllı ev sisteminde bulunan aydınlatma senaryolarını aktifleştirerek günlük yaşamlarını kolaylaştırabilecek.
“Günaydın Senaryosu” ile uyanmaya bir saat kala kombiyi çalıştırabilecek, “Hoş Geldiniz Senaryosu” ile ışıkları istenilen seviyede yakabilecek, “İyi Geceler Senaryosu” sayesinde tek tuşla ev alarm sistemini kurup, ışıkları yavaş yavaş söndürebilecek.

Sosyal Bir Yaşam

White Side Apartments, son derece modern olarak tasarlanmış dairelerin yanı sıra sunduğu sosyal aktivite imkânlarıyla da göz dolduruyor. Daire sakinleri Fit Club’ta günün stresini havuz, sauna ve fitness ile atabilecek, W Lounge’da bilardo oynayabilecek, dostlarıyla hoşça vakit geçirebilecekler. Sosyal tesiste yer alan Resepsiyon, concierge hizmetlerini sunuyor. White Side Apartments aynı zamanda tenis kortundan yürüyüş parkuruna kadar birçok açık hava aktivitesi için de olanak sağlıyor.

İşe yakın olmak isteyenlerin tercihi

White Side Apartments yeni finans merkezine olan yakınlığının yanı sıra, ulusal ve çok uluslu birçok firmanın da bölgeye kayması ile çalışanların en önemli tercihi haline geliyor. Kavacık, Kozyatağı ve Ümraniye hattına doğru artan iş trafiği bu bölgeyi İstanbul’un yeni iş merkezi yapma yolunda. İşte bu noktada White Side Apartments hem işine yakın olmak hem de iyi bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi haline geliyor.

Kıyaslayıp alın

İdeal evi bulmak kolay değildir; çaba ister. Diğer projelerle beraber değerlendirip karar vermek gerekir. Bu noktada AB INVEST yönetici ortağı Zafer Arslan’a kulak vermekte fayda var: “White Side Apartments’a gelen ziyaretçilerimize önerimiz gelmeden önce tüm projeleri alt alta sıralayabilecekleri bir liste yapmaları. Ziyaretçilerimiz bu listeye proje ve daire özelliklerini, teslim tarihlerini, metrekare fiyatları ve ödeme koşullarını eklediklerinde White Side’ın farkı net olarak ortaya çıkacaktır. Bu konuda çok iddialıyız ve herkesi hem ideal bir ev hem de hemen kazandıran bir yatırım olan White Side’a bekliyoruz.”

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi