White Hill AVM Nisan 2011’de kapılarını açıyor

Beyaz İnşaat tarafından Eyüp’te inşa edilen White Hill AVM 10 Nisan 2011’de ziyaretçileriyle buluşmak için gün sayıyor. 50 mağazadan oluşan White Hill’de 2M Migros da hizmet verecek.

Beyaz İnşaat’ın katkılarıyla İstanbul’un batı yakası yepyeni bir AVM anlayışına sahip oluyor. Eyüp’te açılacak olan White Hill Atatürk Bulvarı ile Saya yolu caddesi kesişiminde yer alıyor. Eyüp’te yaşayan 350 bin kişiye ve tüm İstanbulluları hedefleyen White Hill 15 bin metrekare alandan oluşuyor. Toplam 5 kattan oluşan ve içinde 50 mağazayı barındıran White Hill Alışveriş Merkezi, eğlence alanları ve açık hava sineması ile de alışverişin dışında, ziyaretçilerine eğlenceli bir yaşam alanı sunuyor.

Tüm restoran, cafeler ve fast food ünitelerinin kendilerine ait kullanabileceği teralara sahip olacağı alışveriş merkezinde bölge halkına hizmet verecek 2M Migros’da yer alacak.

Alışveriş merkezinde gelen ziyaretçilerin rahat giriş yapabilmeleri için iki ayrı yaya girişi bulunan alışveriş merkezinde, açık ve kapalı olmak üzere 500 araçlık iki ayrı otopark bulunuyor. Çevresi geniş peyzaj alanlarıyla zenginleştirilmiş White Hill alışveriş merkezi keyifli alışveriş ve eğlence ortamı sunmayı hedefliyor.

Sabah