Veryeriler İnşaat’tan kişiye özel taş ev

Taş evde bir marka haline gelen Veryeriler İnşaat, inşa ettiği her evi müşterileriyle birlikte tasarlıyor, onların isteklerine göre şekillendiriyor. Bunu gerçekleştirmenin zor ama keyifli bir süreç olduğunu belirten Veryeriler İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alpan Veryeri “Amacımız insanları hayalini kurdukları evlere kavuşturmak” diyor.

Alaçatı’nın merkezinde inşa ettiği birbirinden farklı ve orijinal taş evlerle adından sıkça söz ettiren Veryeriler İnşaat, müşterilerine daha geniş özgürlük alanları yaratarak evleri kendi isteklerine göre tasarlama şansı veriyor.
Kişiye özel ev kavramını inşaat sektörüne taşıyan Veryeriler İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alpan Veryeri, birbirinin kopyası evler yerine sahibinin ruhunu yansıtan mekanlar inşa ettiklerini söyledi.

Müşterilerinin proje aşamasından itibaren, evlerine kendi zevklerini ve yaşam stillerini yansıtmaları için, her türlü önerilerine açık olduklarını söyleyen Alpan Veryeri “İnsanlar artık standart yaşam alanlarının dışında, alternatif görmek istiyorlar. O nedenle birbirine benzeyen evler yerine sahibinin ruhunu yansıtan, içine girdiklerinde kendilerini mutlu ve huzurlu hissettikleri bir ev istiyorlar. O nedenle de hayallerindeki evleri, onlarla birlikte oluşturuyoruz ve insanlar kendi yaratıcı fikirleriyle inşa edilen evlere sahip oluyorlar. Dolayısıyla müşterilerimizin projeye katkılarını mutlulukla karşılıyoruz” dedi.

Ev ve bahçe düzenine mimarla birlikte karar veren müşterilerin, malzeme seçiminde de rol oynadığını söyleyen Alpan Veryeri, mutfak kapaklarından, banyolardaki malzeme ve aksesuarlarına, evin tüm ahşap kısımlarının renklerine kadar birçok unsur evin yeni sahipleri tarafından belirlendiğini belirtti.
İnşaat süreci açısından bakıldığında zorlu olan bu sürecin anahtar teslimi yapıldığında müşteri memnuniyetiyle keyfe dönüştüğünü ifade eden Alpan Veryeri, “Bir sadece taştan yapılmış bir ev inşa etmek istemiyoruz. O evin sıcak bir yuva olmasını istiyoruz. O nedenle de, müşterilerimize, yuvaları olacak yeni mekanlarını inşa ederken düşlerini hayata geçirmeleri için bir fırsat sunuyoruz” diye konuştu.

Avlulu- avlusuz, değişik bahçe büyüklükleri ve 2+1, 3+1, 4+1 gibi seçeneklerle maket üzerinden satışı yapılan Köy İçi Taş Evler’in büyüklükleri 80 m2 ile 150 m2, fiyatları da 225-350 bin Avro aralığında değişiyor.