Türkiye’nin İlk Otomobil Alışveriş Merkezi Autopia

Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat sahip oldukları 30 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelere imza atma geleneğini, Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan AUTOPIA ile devam ettiriyor.
Hem Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan hem de Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip AUTOPIA yurtdışında da otomotiv sektörünün gündemini belirlemeye başladı. AUTOPIA benzersiz konsepti ile otomotiv piyasasına yeni bir bakış açısı getirirken, dünya da bir benzeri olmayan otomobil alışveriş merkezi ve üzerinde bulunan test pisti ile yabancı distribütörler ve yatırımcıları oldukça heyecanlandırıyor.

Otomotiv dünyasının kalbi artık AUTOPIA’da atacak
Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor. Adeta 365 gün devam eden bir otomobil fuarı olarak tasarlanan, toplam 150 milyon dolarlık bir yatırımla,117.000 metrekare satılabilinir ve kiralanabilinir alana sahip olan AUTOPİA, 470 adet mağazası ile yılda 6 milyon ziyaretçi hedefliyor. Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan AUTOPIA ile otomobil dünyasının geleceği yeniden şekilleniyor.
Otomobil ile ilgili akla gelen her türlü detayın düşünülerek tasarlandığı Autopia’da, ziyaretçiler ilgilendikleri aracı yakından inceleme fırsatı bulurken, Türkiye’de bir ilk olan ve alışveriş merkezinin üzerinde bulunan test sürüş pistinde satın almak istedikleri araçları isterlerse AUTOPIA’nın dışına çıkmadan test edebilecek.

Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi ile tanışın
Üç stadyum büyüklüğünde bir alana inşa edilen AUTOPIA’nın içinde yer alan, her zevke ve bütçeye uygun birinci ve ikinci el otomobil galerine ziyaretçiler kendi araçları ve özel buggy’ler ile rahatça ulaşabilecek. Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi AUTOPIA’da yer alan yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini AUTOPIA dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Pek çok metrekare alternatifi sayesinde farklı mağaza seçenekleri ile özel çözümler sunan ve 2012 başında hizmete girecek olan AUTOPIA’da otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobil ile ilgili olan herşeyin yanısıra sadece otomobil tutkunları değil, motosiklet, deniz araçları, bisiklet, akülü araçlar ve maket uçak meraklıları da düşünüldü. Ayrıca geleceğin otomobil dünyası AUTOPIA’da yer alan cafeler, restoranlar, çocuk ve eğlence alanları, sinema, tiyatro salonlarında keyifli zaman geçirebilecek.

Web: www.autopia.com.tr