Troia Flora’da 29 bin 500 liraya

Yeni yılın ilk çiçekleri Troia Flora’da açıyor. Zen Konseptinin ince dokunuşlarıyla şekillenen ilk fazı ile Troia Flora Çanakkale’nin dokusunu renklendiriyor.

Mim inşaat A.Ş. tarafından Çanakkale Kepez de hayata geçirilen Troia Flora; lokasyonu, sosyal olanakları, yüzme havuzu, doğayla iç içe planlanmış çevre düzenlemesi ve tamamlanmış altyapısıyla sizleri yeşilin ve konforun kucağına davet ediyor… Dairelerde değişik metrekare tipleri ve cazip lansman fiyatlarıyla şehre yeni bir heyecan getiriyor.

Bulunduğu konum itibariyle Troia Flora; Boğaza 300 m, Kipa Avm ye 800 m uzaklığıyla sosyal yaşam alanlarının merkezinde yer alıyor.. Troia Flora Sağlık merkezlerine ve Üniversiteye olan yakınlığı ile de yatırımcısına her zaman kazandıracak fırsatlar sunuyor.

5200 metrekare arsa üzerine kurulan ve 9100 metrekare inşaat alanına sahip Troia Flora Zen Projesinde 140 konut satışa sunuluyor. 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, Stüdyo Daire tiplerini içinde barındıran proje 29.500 TL den başlayan cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

“Çanakkale çiçek açıyor.” Mim inşaat A.Ş. Troia Flora Zen Fazı ile sizi bu renkli şölene davet ediyor…

Milliyet