Terasta havuz, sinema keyfi bu konutlarda

Mimaroba’nın merkezinde inşa edilen Colorist Projesi, sakinlerine terasta yazlık sinema ve yüzme havuzu keyfi sunuyor. Özgün konseptiyle dikkat çeken Colorist’te daireler hemen teslim ediliyor.

Gül- Şahin İnşaat ortaklığı ile gerçekleştirilen Colorist Projesi, İstanbul’un Mimaroba semtinde 8 bin 100 metrekare arazi üzerine kurulu olup, 24 bin 800 metrekare toplam kullanım alanına sahip. Projede 138 daire, 13 home ofis ve 27 mağaza bulunuyor.

3 bin metrekarelik yeşil alana sahip projede çatıda tasarlanan açık yüzme havuzu, vitamin bar ve yazlık sinema bulunuyor. Ayrıca .Colorist’in konumlandığı zeminin sağlamlığının yanı sıra, radye-jenarel temel (plak temel) ile inşa edildi.

Dairelerde 85- 153 metrekare 1+1, 2+1, 3+1 gibi seçenekler mevcut. Ofisler ise 85- 120 metrekare arasında 1+1, 2+1 olarak kurgulandı. Bunun yanında ofislere ait 17- 63 metrekarelik teraslar bunuyor. Mağazaların büyüklükleri ise 40 ile bin metrekare arasında değişiyor.

Colorist’in renkli yaşam alanını oluşturan sosyal tesisleri, açık ve kapalı hizmet olanaklarıyla dört mevsim için ideal olanaklar sağlıyor. Konut fiyatları ise 160 bin liradan başlayıp, 315 bin liraya kadar çıkıyor.

Milliyet