Tepe Prime’da 245 bin TL’ye daire, 473 bin TL’ye ofis

Tepe İnşaat tarafından farklı bir iş ve yaşam biçimi sunacak Tepe Prime, Haziran 2011’de kapılarını açacak.

Ankara’nın en büyük ofis projelerinden biri olacak Tepe Prime’da satışların yüzde 60’ının tamamlandığı açıklandı. 200 milyon dolar yatırımla yapılan 218 ofis, 100 stüdyo ve 37 mağazadan meydana gelen projedeki ofis fiyatlarının 473 bin ile 1 milyon 170 bin TL arasında değiştiğini söyleyen Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Geliştirme Koordinatörü Hayal Olcay, enerji, müteahhitlik yeminli mali müşavirlik firmalarının ilgi gösterdiğini dile getirdi.

Tepe Prime projesinde 72 ile 102 metrekarelik stüdyoların fiyatları ise 245 bin TL ile 345 bin TL arasında değişiyor.
Ankara-Eskişehir yolu üzerinde hayata geçirilen proje Haziran 2011’de tamamlanacak. Olcay, projede ‘Business Studio’ adı verilen 72 ila 102 metrekare aralığındaki stüdyo ofis kavramına yer verdiklerini belirtti. Olcay, ofisleri Ankaralı şirketlerin yanı sıra Ankara ile çalışan şirket yöneticilerinin de gerektiğinde ev olarak kullanabileceklerini anlatarak, şöyle devam etti:

“Haziran 2009’da satışa çıkan ofisleri o dönemde alanlar yüzde 35 prim yaptı. Projede, Ankaralıların yaşam merkezi olacak ‘agora’ konseptinden yola çıkılarak hazırlanan Tepe Prime Avenue denilen bir bölüm de yer alacak. Burada ziyaretçilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mağazalar ile konserve gösteri alanları bulunacak.”

Milliyet