Teknik Yapı’dan aidatlarda indirim

Teknik Yapı, 2011 yılı satış politikasına kullanım maliyetini minimuma çekecek adımlar ekledi. Teknik Yapı, 2011 yılı satış politikasına kullanım maliyetini minimuma çekecek adımlar da ekledi.

Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmaları, aidatları düşürmek için minimum maliyetle hizmet verecek. Teknik Yapı’nın müşteri memnuniyeti sağlama amaçlı bu çalışması Evora projesinde de sürecek. Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmaları tarafından, Evora’da oturacak olanların aidatlarının minimum seviyesinde olması için çalışma yapıldı.

AİDATLARI YÜZDE 25-30 AŞAĞIYA ÇEKTİ
Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmalarının amacının kar olmadığının altını çizen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım “İnsanlar artık konut alırken sadece fiyat, taksit ve faiz oranlarına bakmıyor, sahip olma maliyetinin ötesinde kullanım maliyetini de dikkatle araştırıyor. Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmaları, oldukça düşük maliyetle, kaliteden ödün vermeden hizmet verecek. Nitekim bu iki şirketin hizmet verdiği Uplife Park ve Dilman Towers projelerimizdeki aidat tutarlarını, emsallerinin yüzde 25-30 daha aşağısına çektik” açıklamasında bulundu.

Umut Durbakayım, “ Hemen her projemizde insanların kendilerine vakit ayırabilmesine olanak sağlayacak hizmetleri veriyoruz. Temizlik hizmetinden kuru temizlemeye, concierge hizmetinden vale hizmetine kadar birçok hizmetleri vererek insanların kendilerine zaman ayırmasını sağlıyoruz. Ve bu hizmetlerin bedelini sadece kullananlardan, asgari seviyede alıyoruz” dedi.

İKİ YÖNTEM
Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım: Kullanım maliyetlerini asgariye indirmek için iki yöntem uyguluyoruz. İlk yöntemde Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Betofiber ürünlerini kullanarak su, ısı, ses tasarrufu sağlanıyor.

“AİDAT EN ÖNEMLİ KRİTERLERDEN BİRİ”
Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam Genel Müdürü Önder Yıldıran, güzel, depreme dayanıklı ve kalite standartlarını zorlayan toplu yapıları inşa etmenin, bilinçli müşteri taleplerini tam olarak karşılamadığını söylüyor.
“Kaliteli ve akılcı binaları alan müşterilerin çoğu, bu tür binaların yeterli bilgi, beceri ve deneyim sahibi ekipler tarafından işletilmesi gerektiğini çok iyi biliyor” diyen Yıldıran, “Bu bağlamda, güvenlik ve site yönetimi bu tür binalarda ve bu binalardan oluşan toplu yapılarda yaşayanların huzur ve mutluluğu için en önemli unsurların başında geliyor “ vurgusunu yapıyor.

“SADECE SATMAK MARKA DEĞERİNİ KORUMAYA YETMEZ”
Toplu konutlarda bilinçli işletmenin ekonomik kazanımlar sağladığının altını çizen Genel Müdür Yıldıran sözlerini şöyle sürdürüyor;
“Bu tür akılcı binaların inşaat ve imalat aşamasından sonraki bilinçli işletilmesi, inşaat firmalarının koşulsuz müşteri memnuniyeti için olmazsa olmaz bir işlev olarak ön plana çıkıyor.  Sonuç olarak, kaliteli yapıları inşa ederek satmak, günümüzde marka değerinin korumak için yetmiyor. Söz konusu kaliteli yapıların, bilgi ve beceri düzeyi yüksek, bina ve sistemleri bilen, tercihen yapım aşamasından itibaren yapılarla haşır neşir ekiplerden oluşan yönetim ve işletme şirketleri belli başlı ve markalaşmış inşaat şirketleri bünyesinde giderek artan bir önemle sektördeki yerlerini alıyorlar.”

Habertürk