Soyak Siesta’da Yüzde 5 Peşinatla

Soyak Siesta, İzmir’e yeni nesil yaşam tarzını getiriyor.

Soyak Siesta, farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleri, doğa dostu uygulamalar ve sosyal yaşamı renklendiren olanaklarla, kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Soyak Siesta projesinin konumu, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı olanağı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta’nın enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları ile ısınma, aydınlatma masrafları konusunda da avantaj sağlaması hedefleniyor.

Yeşil çatı uygulaması bulunan Soyak Siesta’da dimerli aydınlatma sistemleri; daire içlerinde armatürlerde tasarruflu ampüller kullanılıyor. Çevre aydınlatmada tasarruflu (led’li) aydınlatma sistemleri; ortak sosyal alanlarda sıcak suyu ısıtmada güneş paneli ile yapılıyor. Dairelerde 2 kademeli (3-6 litre) rezervuarlı klozet sistemleri ile kişilere su kullanımının dengeli tüketimi teşvik ediliyor. Özellikle doğru yapılan mantolama uygulamaları ile yaklaşık %35-50 oranında tasarruf sağlanması hedefleniyor.

Soyak Siesta’dan ev sahibi olmak çok kolay. Sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olunan Soyak Siesta’da, 120 aya kadar %0.75 oranında faiz uygulanıyor. Soyak Siesta’dan daire sahibi olmak isteyenler; tercihlerine göre ödeme planlarında ara ödeme veya artan taksitlere de yer verebiliyorlar. Soyak Siesta ile ilgili bilgilere www.soyak.com.tr ve 444 0 795 nolu müşteri hizmetleri’nden ulaşabilmek mümkün.

Soyak Fiesta Şimdi de Facebook’ta

Soyak, Soyak Siesta projesine ait Facebook sayfası ile online uygulamalarına bir yenisini ekledi. 850 adet dairenin satıldığı Soyak Siesta’nın 1 ay içinde ilk 2 etabı sahiplerine teslim edilecek. Soyak Siesta projesine ait en güncel bilgilerle resim ve videoların da paylaşılacağı sayfa, Soyak Siesta müşterileri için sosyal medyada buluşma noktası olacak.