Soyak Siesta 4’de 107 bin 700 liraya

Soyak, İzmir’e yeni bir yaşam anlayışı getirecek projelerle katma değer sağlamaya devam ediyor. Yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Soyak Siesta projesinin ikinci yılında 4. etabı da satışta. Çok özel ödeme koşulları ve sunduğu yatırım fırsatı ile Soyak Siesta 4. etaptan sadece 398 TL taksitle konut sahibi olabilirsiniz. 1+1’den 3+1’e kadar farklı tipte 343 konuttan oluşan projede, farklı yaşam tarzlarına hitap eden, huzurlu ve mutlu bir yaşama zemin hazırlayacak tüm özellikler bulunmaktadır.

Soyak’ın Sürdürülebilir Yaşam anlayışının temsilcisi olan projede, doğal unsurları ön plana taşıyan peyzaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan teknolojik uygulamalar, konforu ve fonksiyonelliği buluşturan mimari estetik ön plana çıkıyor. Soyak Siesta terasındaki çim alan ise, sakinlerin güneşlenmesi ve sosyal kullanım amaçlı planlandı. Projede planlanan ticaret merkezi sakinlere günlük ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunarken; spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ise yaşam kalitesine destek olan unsurlar olarak yer alıyor. Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.
Soyak Siesta’da yeni bir yaşama kavuşmak isteyenler için en uygun ödeme seçenekleri tasarlandı. Projenin 4. etabı, 94.000 TL’den başlayan fiyatlar, 398 TL’den başlayan taksitlerle ve yalnızca %5 peşinatla müşterilere sunuluyor. Kasım 2012’de yeni sahiplerine teslim edilecek olan Soyak Siesta’nın 4. etap konutlarında da peşin ödemede yüzde 3 indirim seçeneğinden yararlanmak mümkün.