Soyak Park Aparts’ta 10 Dakikada Bir Daire Satılıyor

İstanbul Halkalı’daki yeni projemiz Soyak Park Aparts’a yoğun ilgi devam ediyor. Sadece %5 peşinat ödeyerek, %0,79 faiz oranı ve 120 ay vade ile Soyak Park Aparts’dan daire sahibi olabilirsiniz. Size özel fiyatlardan ve zengin daire seçeneklerinden yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın! Yoğun ilgi nedeniyle kampanya koşullarımızı bir gün daha uzattık. Avantajlı fiyatlar için bugün son gün.

Toplam 4 etap ve 2.200 konuttan oluşan projenin satışa sunulan ilk iki etabında 1.121 daire yer alıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projede ayrıca, bahçeli dubleks kent evlerinin yanı sıra, teraslı çatı dubleksler de Soyak kalitesine güvenenlerin beğenisine sunulacak.100 bin ile 400 bin TL arasındaki daire fiyatlarının yanı sıra, bahçeli ve dubleks kent evleri fiyatlarının 250 bin ile 650 bin arasında değişen Soyak Park Aparts’da, her bütçeye uyarlanabilecek artan taksit ve ara ödemeli esnek ödeme planları yer alıyor. Projede, %5 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleri ile kaliteli bir yaşama kavuşmak mümkün.

Tamamı 2.200 konuttan oluşan Soyak Park Aparts’ta, Stüdyo’dan 3+1’e daire seçenekleri, Bahçeli Dubleks Kent Evleri ve Teraslı Çatı Dubleksler bulunuyor. Ayrıca projemizde yüzme havuzları, suni göl, sosyal tesisler, tenis ve basketbol sahaları ve zengin peyzaj sizleri bekliyor.