Soyak Park Aparts yeni nesil yaşam sunuyor

Soyak, 3 yıl aradan sonra Soyak Park Aparts projesiyle döndüğü İstanbul’da yoğun ilgi görüyor.

Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, Soyak Park Aparts’la İstanbul’da yeni bir Soyak projesi için oluşan yoğun talebe en güzel şekilde cevap verdiklerini belirterek, “3 yıl boyunca İstanbul’daki yeni projemizi bekleyen müşterilerimiz, Soyak kalitesine duyulan güvenin rahatlığı ile hemen satın aldı” dedi.

Çamlıbel, tasarımdan, kullanılan malzemeye bütün detayların çevreci ve tasarruf sağlayan bir anlayışla geliştirildiği Soyak Park Aparts’ın yeni nesil yaşam tarzının ihtiyaç ve beklentilerini taşıdığını ifade etti. Projeyi sektörde ilk olarak elektrikli ve hibrid araçlar için gerekli şarj ünitesi donanımına kadar ince bir planlamayla gerçekleştirdiklerini anlatan Çamlıbel, projenin yaşam kalitesini artıran pek çok uygulama sunduklarını vurguladı.

Çamlıbel, Soyak Park Aparts projesi’nin Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirildiğine değinerek, doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine önem gösterildiğine dikkat çekti. Soyak Park Aparts, çevreci yaklaşımları sonucunda oluşan aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma imkânı sağlayacak.

YATIRIM DEĞERİ TERCİH NEDENİ
TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin Soyak projelerinin değer artışı ile ilgili olarak yaptığı Konut Araştırması Raporu’na göre; İstanbul ve İzmir’de, Soyak projelerinin bulunduğu bölgenin değerini de artırdığı ortaya çıktı. Soyak Projeleri değerleme raporuna göre; lansman tarihinden bugüne kadar Soyak Yenişehir’in yüzde 1078, Soyak Olympiakent’in yüzde 143; Soyak Evreka’nın yüzde 38; Soyak Mavişehir’in yüzde 55 oranında değer kazandığı belirtildi.

Sabah