Soyak Park Aparts satışta

Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı yöntemiyle geliştirdiğimiz 2.200 konuttan oluşan Soyak Park Aparts projesinin satışları başladı. Farklı konut tipleri ve uygun fiyat seçenekleriyle, sakinleri için şehrin içinde güvenli ve doğayla içiçe bir yaşam alanı sunarken, yatırımcılar için yine yüksek değer kazandıran bir proje olacak.

Toplam 4 etap ve 2.200 konuttan oluşan projenin satışa sunulan ilk iki etabında 1.121 daire yer alıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projede ayrıca, bahçeli dubleks kent evlerinin yanı sıra, teraslı çatı dubleksler de Soyak kalitesine güvenenlerin beğenisine sunulacak.100 bin ile 400 bin TL arasındaki daire fiyatlarının yanı sıra, bahçeli ve dubleks kent evleri fiyatlarının 250 bin ile 650 bin arasında değişen Soyak Park Aparts’da, her bütçeye uyarlanabilecek artan taksit ve ara ödemeli esnek ödeme planları yer alıyor. Projede, %5 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleri ile kaliteli bir yaşama kavuşmak mümkün.

Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen ve tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımından, enerji verimliliği ve sosyal yaşam alanlarına kadar bir çok alanda inceleme, araştırma ve uygulama yapıldı. Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti olacak.

Nisan 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan Soyak Park Aparts projesinden daire satın almak için satış ofislerimizi ziyaret edebilir ya da internetten satış bölümümüze üye olarak daire sahibi olabilirsiniz.