Soyak Park Aparts 96 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunuyor

İstanbul ve İzmir’de konut projeleri gerçekleştiren Soyak, Halkalı’daki ‘Soyak Park Aparts’la 3 yıl aradan sonra İstanbul’a dönüş yaptı. Projede daire fiyatları 96 binTL’den başlıyor.

Soyak, Ekim ortasında satışa sunduğu İstanbul Halkalı’daki yeni projesinde özel fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışlara devam ediyor. Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, İstanbul’da yeni nesil bir yaşam projesine yatırım yapmak isteyenler için büyük bir fırsat sunduklarını belirterek, “3 yıl boyunca İstanbul’daki yeni projemizi bekleyen müşterilerimiz, Soyak kalitesine duyulan güvenin rahatlığı ile yoğun ilgi gösteriyor” dedi.

Yüzde 5 peşinat 120 ay vade
Emre Çamlıbel, Soyak Park Aparts’ın satışta sunduğu ödeme avantajlarının yanı sıra yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma imkânı sağladığına dikkat çekti. Toplam 4 etap ve 2 bin 200 konuttan oluşan projenin satışa sunulan ilk iki etabında bin 121 daire yer alıyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alıyor. Daire fiyatlarının 96 bin ile 400 bin TL arasında değiştiği Soyak Park Aparts’da, bahçeli ve dubleks kent evlerinin fiyatları 230 bin ile 650 bin TL arasında değişiyor. Soyak Park Aparts’da, her bütçeye uyarlanabilecek artan taksit ve ara ödemeli esnek ödeme planları yer alıyor. Projede, yüzde 5 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleri de sunuluyor.

Soyak, çevresine de değer katıyor
TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin Soyak projelerinin değer artışı ile ilgili olarak yaptığı Konut Araştırması Raporu’na göre; İstanbul ve İzmir’de, Soyak projelerinin bulunduğu bölgelerin değeri de artıyor. Soyak Projeleri Değerleme Raporu lansman tarihlerinden bugüne kadar Soyak Yenişehir’in yüzde 1078, Soyak Olympiakent’in yüzder 143, Soyak Evreka’nın yüzde 38, Soyak Mavişehir’in yüzde 55 oranında değerlendiğini ortaya koyuyor.

Sabah