SOM Değerleme yönetim kadrosunu yeni bir isimle güçlendirdi

Türkiye’nin sektöründe saygın ve güvenilir kuruluşlarından birisi olan SOM Değerleme, yönetim kadrosunu yeni bir atamayla güçlendirdi. Yüksek İşletmeci Aynur Dinçel, Kasım ayı itibariyle SOM Değerleme’de İş Geliştirme Direktörü olarak göreve başladı.

Kurumsal ve bireysel yatırımcılara; arsa, arazi ve konuttan, alışveriş merkezlerine, turizm ve konaklama tesislerinden, kültür&eğlence, lojistik, eğitim ve sağlığa kadar farklı pek çok yatırım alanında değerleme hizmetleri sunan SOM Değerleme, merkez yönetimini yeni bir atamayla daha güçlendirdi. Sigorta ve gayrimenkul sektörlerinde 10 yılı aşkın yöneticilik tecrübesine sahip Aynur Dinçel, Kasım 2010 itibariyle SOM Değerleme’de İş Geliştirme Direktörü olarak göreve başladı.

Türkiye’de Değerleme Sektörü’nün öncü kuruluşları arasında yer alan SOM Değerleme, gayrimenkullerin değer tespitinin yanı sıra, gayrimenkullerin en etkin ve verimli kullanımına yönelik analizler de sunuyor. Bireysel ve kurumsal yatırımcının en doğru tercihte bulunabilmesi için detaylı raporlama çalışmaları yapan SOM Değerleme, sağlıktan eğitime, turizmden, sanayi ve perakendeye kadar farklı pek sektörde hizmet veriyor. SOM Değerleme, zaman zaman yayınladığı bölgesel analiz raporlarıyla da sektöre yön veriyor.

İş hayatına 1994 yılında başlayan Aynur Dinçel, bu süre zarfında sigorta, yatırım danışmanlığı ve gayrimenkul sektörlerinde görev yaptı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Dinçel, 2002 yılında USA Harvard University Extension School’da ekonomi eğitimi almıştır.