Sinpaş GYO’dan tarihi fırsat

Gayrimenkul sektöründe birçok ilke adını yazdıran Sinpaş GYO, “Tarihi Fırsat” kampanyasıyla bir ilke daha imza atıyor. Sinpaş GYO projelerinde 84 ay vade ile herkes hayalindeki eve kavuşacak.

Sinpaş Grubu’nun konut sektöründeki 36 yıllık bilgi ve deneyimi ile projeler geliştiren Sinpaş GYO, yeni kampanyası “84 Ay Vade” ile bir ilke daha imza atıyor. Yeni satış politikası ev sahibi olmak isteyenlerin tasarruflarına, birikimlerine dokunmadan küçük taksitler ile ev alma kolaylığı sağlamak amacıyla düzenlendi. Ev sahibi olmak isteyenler, banka kredisiz ödeme kolaylığıyla yüzde 5’i peşin, yüzde 10’u 1 yıl, yüzde 30’u 2 yıl sonra ödenmek üzere, kalan bakiyeyi 1.190 TL’den başlayan taksitlerle 84 ay vade ile ödeyebilecek ve bu kampanya ile daha geniş kitleler lüks konut sahibi olabilecek.

SİNPAŞ GYO’DAN ÖZGÜN PROJELER

Yaşam kalitesine önem veren, geleceğe miras nitelikte projeler üretme hedefiyle yoluna devam eden Sinpaş GYO, portföyündeki 5 proje ile farklı hedef kitlelere yönelik konsept projeler sunuyor. Bu yılın ilk yarısında İstanbul Sarayları projesinin lansmanını yaptıklarını söyleyen Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “2011 yılında Sancaktepe’de Lagün projemize komşu yeni projemizin satışlarına başlamayı hedefliyoruz. Ankara’da, ikisi Çankaya’da, bir tanesi Alacaatlı’da ve bir tanesi de Temelli’de yer alan arsalarımızdan ilk adım olarak Alacaatlı projemizin proje geliştirme çalışmalarında sona yaklaştık. Sinpaş’ın yenilikçi ve öncü vizyonu ile yatırımı yaptığı her bölgeyi cazibe merkezi haline getirme misyonunu Ankara’daki bu ilk projemizde de devam ettireceğiz. Alacaatlı projemizin dışında da, Ankara’daki faaliyetlerimiz Çankaya Büyükesat ve Oran’daki arsalarımızda devam edecek. Şehrin merkezinde konumlanan bu arsalarda konsept çalışmaları devam ediyor. Bunun yanı sıra Şişli Bomonti’de bir projemiz olacak. Şu anda tasarım çalışmaları devam eden projemizin geliştirme faaliyetlerini yılsonuna kadar tamamlayıp, gelecek yıl satış ve inşaatına başlayacağız” dedi. Çelik, ayrıca “Mütekabiliyet yasası nedeniyle İngiliz’e, İtalyan’a ev satabilirsiniz ama Ruslara, Kazaklara ve Azerilere satamıyorsunuz. Bu konuda mütekabiliyet ölçülerinde gereken esnekliklerin sağlanması uygun olacaktır” açıklamasında bulundu.

SİNPAŞ GYO’DAN İSTANBUL SARAYLARI
Sinpaş GYO’nun Küçükçekmece’de inşa ettiği ve İstanbul Boğazı’nı yeniden yorumladığı Bosphorus City’ye komşu, İstanbul Sarayları projesinde, mart ayında lansmanı yapılan ve 402 adet evin satışa sunulduğu 1. etabın yüzde 80′ i satıldı. İstanbul Sarayları satışa ilk çıktığı günden beri firma sahiplerinden üst düzey yöneticilere, doktor, mühendis, avukat, pilot, bankacı, akedemisyenlere kadar birçok meslek grubundan yoğun ilgi görüyor. Yüzyıl sonrasının tarihi eserlerini oluşturma vizyonu ile farklı temalarda geliştirdiği konut projeleriyle bulunduğu bölgenin yaşam ve yatırım değerini yükselten Sinpaş GYO, İstanbul Sarayları’nın 2. etabını satışa sundu. İstanbul Sarayları projesinde, Şehzade Sarayları, Kuzguncuk Yalıları, Çırağan Köşkü, Dolmabahçe Köşkü, Koru Sarayları, Sultan Sarayları, Hünkar Konakları, Hanzade Konakları ve Hisar Kuleleri olmak üzere dokuz farklı yaşam seçeneği bulunuyor. Projede büyüklükleri 75 m2 1+1 ‘den, 315 m2 4 +1’e kadar tam 62 farklı ev seçeneği bulunuyor. Fiyat aralığı ise 236.619 TL ile 1.323.010 TL arasında değişiyor.

www.istanbulsaraylari.com

Sabah