Sinpaş GYO’dan sektöre yeni bir ilk

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketi Sinpaş GYO, 2011’e yepyeni ve yine sektörde fark yaratacak bir satış kampanyasıyla giriyor.

Yeni kampanya ile Sinpaş GYO projelerinden ev alanlar, dekorasyondan, ödeme koşullarına kadar her şeye kendileri karar verecekler. Kampanya 4 Aralık Cumartesi günü başlayacak ve mevcut Sinpaş GYO Projelerinden Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Aqua City 2010 ve Lagün projelerinde geçerli olacak.

Bu hafta sonundan itibaren “Nasıl İstersen” sloganıyla kampanya başlatacak olan Sinpaş GYO, 2010’da 1080 ev satışından 434 Milyon TL ciro elde ederken, 2011’de 1800’den fazla ev satarak, 793 milyon TL satış hasılatı hedefliyor. 2011 yılındaki satış ve pazarlama stratejilerini basın mensuplarına anlatan Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, yeni satış kampanyaları “Nasıl İstersen”i anlattı. 2011 yılında uygulayacakları satış ve pazarlama stratejisiyle sektördeki tüm tabuları yıkacaklarının altını çizen Çelik, “Ev almak isteyen ama kafasında soru işaretleri olan, keşke şöyle olsa da ev alabilsem diyen herkese biz de Sinpaş GYO olarak “Nasıl İstersen” diyoruz. Peşinatı olmayan, ara ödemelerini kendine göre ayarlamak isteyen, hap gibi minik minik ödemek isteyen ya da iki odasını birleştirip tek oda yapmak isteyen bu kampanyada aradığı her şeyi bulabilecek.

Tüm müşterilerimiz evine, dekorasyonuna, ödemesine nasıl isterse öyle karar verecek. İster dekorasyonlu, ister dekorasyonsuz satın alacak. İster banyosunu, isterse salonunu değiştirecek. Hatta istediği metrekareye ve oda sayısına kendisi karar verecek.

Peşinatını, taksitini, ara ödemesini kendisi belirleyecek. Sinpaş GYO olarak herkes hayalindeki eve kavuşsun diye tüm tabuları yıkıyor ve sektörde bir ilke daha imza atıyoruz.

Müşterimizin iç sesine kulak vererek bu kampanyayı hazırladık. Çok ses getireceğine inanıyoruz.” dedi. Sinpaş GYO’nun yeni satış kampanyası “Nasıl İstersen” 4 Aralık Cumartesi günü başlayacak. Kampanya mevcut Sinpaş GYO Projelerinden Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Aqua City 2010, Lagün projelerinde geçerli olacak.