Sinpaş Bursa Modern’de Sertab Erener ile Rengarenk Bir Gece

Türk pop müziğinin sevilen ismi, Türkiye’nin Eurovizyon gururu Sertab Erener, Sinpaş GYO ve BKM işbirliği ile gerçekleştirilecek “Yaza Veda Konserleri” kapsamında Bursalılar ile buluşacak. 6 Ekim’de Bursa Modern içinde yer alan festival alanında gerçekleşecek konser öncesinde Sertab Erener, Sinpaş GYO tarafında Bursa Modern evlerinde misafir edilecek.

Bursa’nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern içerisinde yer alan göl manzaralı festival alanı, “Yaza Veda Konserleri” kapsamında birbirinden ünlü sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. 1 Ekim’de MFÖ ile başlayan, 2 Ekim’de Gülben Ergen ile devam eden konserlerin üçüncü konuğu Sertab Erener olacak.

6 Ekim’de Bursalı hayranları ile buluşacak olan Türkiye’nin en iyi satan bayan pop sanatçısı Sertab Erener, operadan pop’a kadar birçok müzik türünü kapsayan ses yeteneği ve olağanüstü sahne performansı ile Bursalılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş ve birbirinden ünlü yıldızları Türkiye’nin dört bir yanında seyirciyle buluşturan BKM işbirliği ile gerçekleştirilen “Yaza Veda Konserleri” kapsamında Sertab Erener’in yanı sıra son olarak 9 Ekim tarihinde süper star Ajda Pekkan Bursalılar ile buluşacak. Sanatçıların Bursa Modern evlerinde misafir edileceği ve sahneye gölün üzerindeki köprüden geçerek çıkacakları konserlerden, Bursa Modern sakinleri de indirimli olarak yararlanacak.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Sinpaş GYO’nun İstanbul dışındaki ilk büyük projesi olan Bursa Modern ev sahipliğinde yapılacak konserlerin biletleri www.biletix.com ve yerel satış noktalarında yer alacak. Tüm konserler saat 20:30’da başlayacak.