Sinpaş 84 ay vade yaptı 2 günde 20 milyon ciroyu aştı

Konut sektörünün lideri Sinpaş GYO, çok özel banka kredisiz ödeme avantajları sunduğu yeni kampanyası “ilk 84 eve 84 ay vade” ile satış ofislerinde yoğun bir haftasonu geçirdi. Kampanya kapsamında haftasonu toplam 60 adet ev satan Sinpaş GYO’nun haftasonu cirosu ise 22 milyon TL’yi geçti.

Sinpaş GYO’nun, ev sahibi olmak isteyenlerin tasarruflarına, birikimlerine dokunmadan küçük taksitler ile ev alma kolaylığı sağlamak amacıyla başlattığı banka kredisiz “ilk 84 Eve 84 Ay Vade” kampanyası haftasonu satış ofislerini doldurdu. Istanbul Avrupa yakasında Bosphorus City ve İstanbul Sarayları, Anadolu yakasında Aqua City 2010 ve Bursa’da Bursa Modern’de geçerli olan kampanya kapsamında yaklaşık 22 Milyon TL ciro elde edildi.

Sinpaş GYO’nun Çekmeköy-Sancaktepe Bölgesi’nde projelendirdiği yeni su medeniyeti Aqua City 2010’un satış ofisinde haftasonu yoğunluk yaşandı. Toplam 28 adet evin satıldığı projenin satış cirosu 10 Milyon TL’yi aştı. Aquacity 2010 projesinin ilk iki etabının yüzde 90’ı satılmış durumda. 3. Etabı ise yeni kampanya ile birlikte haftasonu satışa çıktı.

Satış ofisleri yan yana olan Sinpaş GYO’nun Küçükçekmece’deki dev projeleri İstanbul Sarayları ve Bosphorus City’de de yoğunluk Aquacity 2010’u aratmadı. Bosphorus City ve İstanbul Sarayları olmak üzere her iki projede yaklaşık 10 Milyon TL satış cirosu elde edildi. Sinpaş GYO Bosphorus City, İstanbul Sarayları ve proje geliştirme aşamasındaki projeleriyle birlikte Küçükçekmece bölgesinde devlet desteği olmayan, yaklaşık 20 bin kişinin yaşayacağı Türkiye’nin en büyük özel kent projesini gerçekleştiriyor. Bosphorus City’de 1. Etap teslimleri devam ederken, Boğaz’ın suyu da dolmaya başladı. Bosphorus City’ye komşu, 1. Etabının yüzde 80’inin satılan İstanbul Sarayları projesinin ise 2. Etabı yeni kampanya ile birlikte satışa sunuldu.

Bursa’nın en büyük yaşam projesi Bursa Modern’de de haftasonu yeni kampanyanın yoğunluğu yaşandı. Kampanyanın başında Bursa’da yaklaşık 2 Milyon TL ciro elde edildi. Yaşamın başladığı ve Festival Meydanı’nın açıldığı Bursa Modern Projesi yaza konserlerle veda edecek. MFÖ, Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Gülben Ergen ile 1 Ekim’de başlayacak Sinpaş Bursa Modern Konserleri ile binlerce seçkin Bursalı Bursa Modern festival meydanında buluşacak.

Sinpaş GYO, yeni kampanyası ile geçerli projelerinden ev alan ilk 84 kişiye banka kredisiz ödeme kolaylığıyla yüzde 5’i peşin, yüzde 10’u 1 yıl, yüzde 30’u 2 yıl sonra ödenmek üzere, kalan bakiyeyi 1.150 TL’den başlayan taksitlerle 84 ay vade ile ödeme kolaylığı sunuyor. Firma, kampanya ile daha geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı hedefliyor.