14 Eylül 2010 Yazarı Mehmet Kapalı

Şehir Işıkları Ataşehir’de138 bin liraya

TG Yapı tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Şehir Işıkları projesi 3 blokta toplam 116 daireden oluşuyor. Şehir Işıkları’nda, 59 metrekarelik stüdyo dairelerden 232 metrekarelik 5+1’e kadar değişik tipte konutlar bulunuyor. 2009 yılının eylül ayında inşaatına başlanan projenin Aralık 2011’de teslim edilmesi planlanıyor. Projede konut fiyatları 138 bin liradan başlıyor.

İstanbul ulaşım ağı içerisinde merkezi bir konumda bulunan proje Batı Ataşehir’ de, FSM ve Boğaziçi köprüsüne 6 kilometre Kadıköy ve Üsküdar Meydanı’na 6 km mesafede bulunuyor. Şehir Işıkları projesinde; itness merkezi, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, mini sinema salonu, çocuk kulübü, çağdaş peyzaj, çocuk parkı ve otopark bulunuyor.

Şehir Işıkları’nda yaşayacak aileler 7/24 kesintisiz kameralı güvenlik sistemiyle kendilerini güvende hissedecekler. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen projede fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı bulunuyor.

Şehir Işıkları’nda ayrıca mini sinema salonu, çocuk kulübü, çocuk parkı kapalı otopark, çağdaş peyzaj ve çevre düzenlemesi, dijital TV ve klima altyapısı, daireler arasında ve sosyal birimlerle dahili telefon bağlantısı da bulunuyor.

Milliyet