Seçkin aileler için Oksizen Konakları

Yaşam standartları ve beklentilerin artması, çeşitlenmesi ile müşterilerinin düşlediği yaşam alanlarını yaratma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Eroğlu Yapı, sektöre ayrı bir yenilik ve heyecan getiriyor. Bu projelerden biri olan Oksizen Konakları’nın sakinleri, Sarıyer’in merkezinde konumlanan yeşil ve maviye komşu bir yaşam alanı ile hem Maslak’a hem de Anadolu Yakası’na kolayca ulaşabilecek.

Eroğlu Yapı’nın Sarıyer’in tam merkezinde, 20 bin metrekarelik arazi üzerine konumlandırdığı Oksizen Konakları, Sarıyer’in en prestijli konut projelerinden biri olma özelliği taşıyor. Muhteşem bir manzaraya yeşillikler içerisinde bir vadiden bakan Oksizen Konakları; 40 seçkin aileye konforun ön planda olduğu yeşillikler içerisinde bir yaşam vaat ediyor.

Oksizen Konakları konforlu yaşamı doğanın merkezine taşıyor
Doğayla uyumlu mimari dokusuyla dikkat çeken konaklarda 287 metrekare (5+1) ve 222 metrekare (4+1) ölçülerinde iki farklı yaşam seçeneği bulunuyor. Projeyi tercih eden sakinler; Zen Bahçesi’nin yanı sıra tenis ve basketbol sahası, koşu ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı havuz, fitness salonu, Cafe Oksizen gibi pek çok sosyal imkandan da faydalanabilecek.

Oksizen Konakları projesinin dikkat çeken bir diğer özelliği ise dubleks sahiplerine sunulan özel bahçeler olacak. Bahçe dublekslerinin yanı sıra teras dubleks sahiplerinin kullanabileceği kendilerine özel bahçeleri bulunacak. Projede ayrıca her daireye ait iki adet kapalı otopark bulunuyor.

3. Köprü’ye 5 dakika…
Güzergahı açıklanan 3. Köprü Projesi’ne 5 dakikalık mesafede konumlanan Oksizen Konakları’nda yaşayan sakinler, trafiğe maruz kalmadan Anadolu Yakası’ndaki lokasyonlara rahatça ulaşabilecek. Proje alanına oldukça yakın olan ve Yedi Tepe Yedi Tünel Projesi kapsamında hayata geçirilmekte olan Sarıyer – Çayırbaşı Tüneli sayesinde ise Maslak’a da ulaşım rahatça sağlanabilecek.

Gerek merkezi konumlanması gerekse sunduğu konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken projeye, Beşiktaş, Maslak hattında yaşayan aileler büyük ilgi gösteriyor. Şehir merkezinde güvenli bir ortamda, zengin sosyal imkanları kullanıma açan proje; Kemerburgaz, Kilyos, Zekeriyaköy, Tarabya ve İstinye civarında yaşayan aileler tarafından da talep görüyor.