Rezidansta yüzde bir peşinat sıfır faiz fırsatı

Mayıs 2012’de teslim edilmesi planlanan Kartal’daki Uptwins ve Upcity projelerinde yüzde bir peşinat sıfır faiz fırsatı ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.
Teknik Yapı, Kartal’da devam eden Uptwins ve Upcity projelerinde yüzde 1 peşinat ve sıfır faiz oranları ile daire sahibi olma fırsatı sürüyor. Teknik Yapı, İstanbul’un yıldızı parlayan bölgesi Kartal’daki Uptwins ve Upcity projelerinde başlattığı sıfır faizli satış fırsatı devam ediyor. Marka, Kartal’ın merkezinde homeoffice olarak kullanılmaya uygun Uptwins ile Uğur Mumcu’da düzenli alışveriş çarşısına sahip Upcity projelerindeki dairelerin yüzde 1 peşinat ve sıfır faiz oranıyla satışına başladı.

Kampanya kapsamında 12 aylık vadeyi seçen müşteriler, yüzde 1 peşinat ödemeleri halinde, daire tutarının yüzde 80’lik kısmına her hangi bir faiz oranı ödemeyecek. Bu ödeme planı çerçevesinde müşteriler sadece daire tutarının yüzde 19’luk kısmını üç eşit parça halinde 6 ayda bir ara ödeme şeklinde yapacak.

Kampanya dahilinde yüzde 1 peşinat ödeyenlerin 12 aylık vadedeki faiz oranı, yüzde 20 peşinat ödeyenlerin 24 aylık faiz oranı, yüzde 35 peşinat ödeyenlerin 36 aylık faiz oranları ve yüzde 50 peşinat ödeyenlerin 48 aylık faiz oranları sıfır olacak.