Polat Levent Exclusive satışta

Polat Levent Exclusive

Polat Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Levent semtinde hayata geçirilen Polat Levent Exclusive projesi, şehrin kalbindeki lüksü ve konforu bir araya getiriyor. Bu haberimizde, Polat Levent Exclusive projesinin ayrıntılarına ve sunduğu benzersiz ayrıcalıklara yakından bakacağız.

İlk Bakışta Polat Levent Exclusive

Polat Levent Exclusive, İstanbul’un köklü semtlerinden Levent’te özel bir rezidans ofis projesidir. Polat Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel ve ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu’nun katılımıyla hayata geçirilen bu proje, şehir hayatına yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

Duyulara Hitap Eden Lüks

Polat Levent Exclusive, tasarımını su, doğa ve denge gibi doğal unsurlardan alan bir yaklaşımla inşa edilmiştir. Bu proje, metropol yaşamının yeni gereksinimlerine uygun bir şekilde tasarlanmış, konfor ve lüksü bir araya getirmektedir.

Polat Levent Exclusive, modern bir rezidans konsepti sunar. Her daire kendi kat havuzları ve teraslarına sahiptir. Yerden tavana kadar camlı dubleks home officeleri ile benzersiz bir mimariye sahiptir.

Konut projesi, farklı konut tiplerini içermektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler mevcuttur ve tercihe göre teraslı, balkonlu veya kişisel havuzlu seçenekler sunmaktadır.

Levent konut projesi, yüksek tavanlı daireleri ile modernlik, teknoloji ve konforu bir araya getirir. Her katı çepeçevre saran cam cepheler, gökyüzü bahçeleri ve sonsuzluk havuzlarıyla yaşam alanınızı gerçeküstü bir deneyime dönüştürür.

Projede 176 metrekarelik bir sosyal alan ve 250 metrekarelik bir teras bulunmaktadır. Ortak havuz da burada yer almaktadır.

Şehrin Merkezi, Hayatın Merkezi

Söz konusu proje, İstanbul’un ulaşım ağlarına yakın bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca 1. ve 2. köprüye, metroya, Kanyon, Akmerkez, Zorlu gibi alışveriş merkezlerine kolay erişim sağlamaktadır. Bu proje, hem konut hem de iş alanları sunarak hayatı kolaylaştırmaktadır.

Polat Levent Exclusive projesi, Levent’in sembolü olmaya aday bir projedir. İstanbul’un kalbindeki bu eşsiz rezidans ofis projesi, ayrıca lüksü, seçkinliği ve modernliği bir araya getirmektedir. Şehir hayatına yeni bir soluk getirirken, konforu ve estetiği birleştiriyor.

Detaylı bilgi ve satış için 0212 705 25 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…