Palms Studios’da metrekaresi 2 bin 250 dolara

Öğer İnşaat tarafından İstanbul Şişli Bomonti’de 6 bin metrekare arazi üzerinde yapılan Palms Studios, 2 blokta yaklaşık 350 konuttan oluşuyor. 76 metrekare ile 173 metrekare arasında stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki konutlardan oluşan projede standart dairelerinin yanı sıra çatı dubleks leri de bulunuyor. Palms Studios’da fiyatlar metre karesi 2250 dolardan başlıyor.

Proje çok katlı rezidans projelerinden farklı olarak, geniş ve yatay bir zemin üzerinde 5 katlı olarak inşa ediliyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve SPA merkezi bulunan projede 24 saat kameralı güvenlik kontrolü, resepsiyon lobi hizmetleri, concierce, uyandırma servisi, telefon mesaj hizmetleri, rezervasyon hizmetleri, alışveriş yardımcısı, vale parking, ev temizliği gibi rezidans hizmetleri de standart olarak yer alıyor.

Projede yüksek inşaat standardının yanı sıra iç mimaride kaliteli malzeme kullanımı konforu ön planda tutmak için tercih ediliyor. Ankastre ürünlerle teslim edilen dairelerde, birinci sınıf mutfak ve banyo dolapları, seramik, parke gibi inşaat malzemeleri kullanılıyor. Son dönemde yeni konut projelerinin yoğun olarak gerçekleştirildiği Bomonti’de yapılan proje bölgede bulunan Bira Fabrikası ve Mimar Sinan Üniversitesi’nin çok yakınında yer alıyor.

Adres:Silahşör Cd. Lalaşahin (Gökkuşağı)Sk. No:4 Bomonti, Şişli/ İstanbul
Tel:0212 233 18 88
Fax:0212 296 44 11
E-mail: [email protected]
Web: www.ogerinsaat.com.tr

Kaynak: emlakbulten.com