Önay Garden’da 599 TL taksitle

Konut sektöründe bahçeli balkon konseptiyle dikkat çeken Önay Grup, ikinci projesinde sosyal tesisleri ve havuzu 16’ncı kata taşıdı.

Mimar Atilla Demir ile Önay Grubu’nun birlikteliğinden çıkan Önay Garden Residence’ta, 373 dairenin 115’i şimdiden satıldı. Mayıs 2012’de teslim edilecek olan Beylikdüzü’ndeki Önay Garden Residence, TEM otoyoluna 5 kilometre, E-5’e de 400 metre uzaklıkta yer alıyor. Daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1 şeklinde. Büyüklükleri 32 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları da 71.000 TL ile 277.000 TL arasında değişiyor. Son kampanya koşullarına göre, yüzde 10’a tekabül eden 7.100 TL peşin olarak ödeniyor, ardından da firmanın teslime kadar yaptığı, ayda 599 TL’lik vadelerle daire sahibi olunuyor. Firma, teslime kadar bankalarla çalışmıyor.

Her daireye kat bahçesi

Projenin öne çıkan yönlerinden biri, dairelerin balkonlarında bahçelerinin olması. Her daire tipinde, balkonlarda bulunan bahçeler, dairelerin teslimi sırasında hazır olarak veriliyor. Aynı zamanda, yağmur sularının arıtılarak sosyal tesislerde kullanılması da, projeyi farklılaştıran bir diğer öğe. Projede psikolojik bir çekiciliğin olmasını ve insanlara huzur vermesini istediklerini belirten Akdaş, “Bu anlayışla sosyal tesisleri terasa yaptık. Havuz ve spor salonları bodrum katta değil, üst katlarda yer alıyor. Televizyon karşısında spor yapmak yerine, insanların manzara seyrederek aktivitelere katılmasını istedik. Kısacası Önay Garden Residence’ta insanların yaşam kalitesini yükseltip, huzur bulmasını istedik” şeklinde konuştu.

İlk yıl aidatlar 100 TL
Asistan ve rezidans hizmetlerinin iyi işleyecek bir sistemde olacağını belirten Akdaş, “İlk dört yıl grup olarak projeyi bizim yöneteceğimizi taahhüt ediyoruz. Bu sürede aylık aidatlar ilk yıl 100 TL, ikinci yıl 120 TL olacak. Havuz için 20 TL gibi küçük bir fiyat belirledik. Daha sonra işi profesyonel site yönetimlerine bırakacağız” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : Hürriyet Emlak Yasam Eki

“Önay Garden’da 599 TL taksitle” için 2 yorum

  1. Aidatlar denilen gibi 100 yada 120 değil 200 kusur aidatları var

    1. doğru söylüyorsunuz.benim 185 tl.yalancı bu millet ya.ev satarken nasılda yalan söylediler bize..

Yorumlar kapatıldı.