Onaltı Dokuz İstanbul’da 700 bin TL’ye

Astay Gayrimenkul, Zeytinburnu – Kazlıçeşme’de 344 rezidans ve bir apart otelden oluşan 3 blokluk “Onaltı Dokuz İstanbul” projesini hayata geçiriyor.

İstanbul’daki Four Seasons Otelleri’nin yatırımcısı Mesut Toprak’ın şirketi Astay Gayrimenkul, Zeytinburnu – Kazlıçeşme’de 344 rezidans ve bir apart otelden oluşan 3 blokluk “Onaltı Dokuz İstanbul” projesini hayata geçiriyor.

2007’deTMSF’nin el koyduğu Santral Mensucat’a ait araziyi 45 milyon dolara satın alan grup 28 dönüm arsa üzerinde 36, 32 ve 27 katlı 3 bloklu bir proje hazırladı. 2 blokta rezidans, diğer blokta apart otelin yer alacağı projenin inşaatına geçtiğimiz yaz başlanırken, Mart 2012’de tamamlanması hedefleniyor.

15 Şubat’ta lansmanı yapılacak projede şimdiden 19 ve 26’ncı katlar arasındaki daireler özel fiyatla satışa çıktı. 1+1 dairelerin 700 bin TL’den başladığı projede fiyatlar 1.6 milyon TL’ye kadar çıkıyor.

OnaltıDokuz İstanbul, çağdaş mekan anlayışı ve farklı yaşam felsefesiyle rezidans ve apart dairelerinde kentli olmayı yeniden tanımlıyor. 30 dönüm arazi içinde, denize 200 metre ve lebiderya deniz manzarası. En alt kattan zirveye kadar tamamı İstanbul’a hakim 3 bloktan oluşuyor. 25.000 m2 alışveriş ve yaşam alanı, teknomarketten süpermarkete, kreşten oyun alanına kadar her şeye sahip. Ayrıca kapalı otopark, sosyal ve peyzaj alanlarıyla da günlük tüm ihtiyaçları bir araya topluyor.

OnaltıDokuz İstanbul, İstanbul’da, gelişen, değişen, dönüşen ve yükselen merkezi Zeytinburnu’nda. OnaltıDokuz İstanbul, havaalanı, E-5, Marmaray ve tüp tünel girişi, Ataköy Marina, IDO Yenikapı iskelesi, Sirkeci, Taksim gibi İstanbul’un kalbi olan merkezlerin tam ortasında. Bu merkezlere yakınlığıyla son dönem gelişen projeler arasında öne çıkıyor.

Web: www.onaltidokuzistanbul.com
Tel: 0212 444 41 69