Olimpa AVM 18 Arakıl’ta açılıyor.

TOKİ ve KİPTAŞ’ın öncülüğünde gelişen İstanbul’un yeni cazibe merkezi Başakşehir, değerine değer katacak bir projeye daha mekan oluyor.

Gayrimenkul sektöründeki deneyimiyle dikkat çeken Fuzul Yapı, Başakşehir, Onurkent ve Kayabaşı gibi gibi toplu konut alanlarının göbeğine, bölge insanının her türlü ihtiyacına cevap veren modern bir AVM projesi inşa etti.

İnşaatı tamamlanan OLİMPA AVM isimli projenin, bölgenin imar planında bu büyüklükte ve özellikte başka ticaret alanı olmadığı için büyük öneme sahip olduğu belirtiliyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği Başakşehir’deki Fuzulkent BizimEvler, Kağıthane’deki Meva Evleri ve Kartal’daki Serrapark Evleri gibi projelerle adından söz ettiren Fuzul Yapı, TOKİ ve KİPTAŞ konutları da dahil en gözde konut projelerinin arasında modern bir alışveriş merkezi (AVM) inşa etti.

OLİMPA isimli yeni proje, Başakşehir’in tam kalbinde, bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla tasarlandı.

BÖLGENİN TEK TİCARET ALANI

Ulaşım ve altyapı sorunlarını tamamen çözmüş, modern, planlı ve sürekli gelişen Başakşehir’in cazibesinin OLİMPA ile daha da arttığı belirtiliyor.

Binlerce kişinin yaşadığı 2 kilometre çapındaki bölgede, imar planında başka ticaret alanı olmadığı için, OLİMPA’nın gelecekte bölgede tek ve emsalsiz bir yatırım olacağı kaydedildi.
Başakşehirlilerin yaşam merkezi olmaya aday OLİMPA AVM’ nin yapımını FUZUL YAPI gerçekleştirdi. İnşaatı bitmiş durumda olan Olimpa AVM’ nin EKİM AYINDA açılışı yapılacak.

DEĞERİNE DEĞER KATACAK

Fuzul Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, İstanbul’da bulunan alışveriş merkezlerinin en büyük probleminin, birçoğunun aynı lokasyon içinde, birbirine çok yakın ve sayıca fazla olmasından kaynaklandığını söyledi. Akbal, “Bu bazı bölgelerde tam anlamıyla bir alışveriş merkezi enflasyonuna yol açtı. Başakşehir’de ise halihazırda Olimpa’nın kalite ve kapasitesinde başka bir alışveriş merkezi yok. Başakşehir’in 100 bin nüfusu aşan sakinlerinin büyük çoğunluğu orta ve üst gelir grubuna ait, yüksek eğitim düzeyine sahip insanlar oluşuyor. Bu nüfusun önümüzdeki beş yıllık dönemde 500 bine çıkması öngörülüyor. Bu nedenle Başakşehir’in İstanbul için önemi ve cazibesi her geçen gün artmaktadır. Olimpa AVM’ de buna ciddi bir katkı yapıyor.” dedi.

HER İHTİYACA CEVAP VERİYOR

OLİMPA, büyüklükleri 14 ile 450 metrekare arasında değişen mağazalar, 2500 metrekare büyüklüğünde hipermarket, fastfoodlar, kafeteryalar, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescid ve diğer sosyal aktivite alanlarıyla her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

HİZMET VE ALTYAPIDA FARK YARATIYOR

14 bin metrekare alandan oluşan ve 400 araç kapasiteli kapalı ve 300 araç kapasiteli açık otoparkları bulunan Olimpa, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması gibi hizmet unsurlarının özellikleriyle kendini diğer AVM’lerden ayırıyor.

KOLAY ULAŞIM, MÜKEMMEL PANORAMA

Titiz bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan mimarisi ve dış görünümüyle İstanbul’un en güzel projelerinden biri olan OLİMPA AVM’ye düzenli servislerle kolayca ulaşacak misafirler, mükemmel bir panoramaya sahip AVM’de yazın hiç ayrılmak istemeyecekleri kadar serin, kışınsa evleri kadar sıcak bir mekanla buluşturuyor.

MUTLU ÇOCUKLAR, SADIK MÜŞTERİLER

Çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, onların eğlence ve gelişimlerine katkı yapacak şekilde tasarlanan OLİMPA, bir AVM’nin yanı sıra çocuk eğlence merkezini de Başakşehirli küçük ziyaretçilerinin hizmetine sunuyor.

OLİMPA’nın sadık müşterileri ise şimdiye kadar hiçbir yerde uygulanmamış avantajlara OLİMPA KART ile kolayca ulaşabilecek, böylece müşteri memnuniyeti zirveye taşınacak.

KAMPANYALARIYLA DİKKAT ÇEKECEK

Profesyonel yönetim anlayışı ve kadrosuna sahip olacak OLİMPA AVM, içinde bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarıyla uyumlu etkinlikler, sürekli yenilenen reklam kampanyaları, sürpriz hediyeli yarışmalarıyla ve büyük ödüllü çekilişleriyle de adından söz ettirecek.

PROJE KÜNYESİ
İli : İstanbul
İlçesi : Başakşehir
Mahalle : Başakşehir
Ada : F21C2C3A
Pafta : 566
Parsel : 1