Ntepe Esenyurt’ta 127 bin Liraya

Özyurtlar inşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği noktada inşa edilen Ntepe projesinde daire fiyatları 127 bin liradan başlıyor

Özyurtlar inşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği noktada inşa edilen Ntepe, ‘Yüzde 25 peşin, 7 ay sonra taşın. Tapu hemen teslim’ kampanyasıyla hayalindeki eve sahip olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

Toplam 15 bin metrekare alana kurulan ve merkezi konumuyla dikkat çeken Ntepe, 400 konut, 40 ofis ve 40 adet de dükkândan oluşuyor.

Ntepe hakkında detaylı bilgi için TIKLA!

Hayatın bu yıl eylül ayında başlayacağı Ntepe’de 1+1 daireler 127 bin liradan, 2+1 daireler 247 bin liradan, 3+1 dairelerse 257 bin liradan satılıyor.

Yeni bir yıla yeni bir kampanya ile başlamayı tercih ettiklerini söyleyen ozyurtlar Grubu Yönetim Kumlu Başkam Tamer Özyurt, “Ntepe gerek konumu, gerekse yapısı itibariyle eşsiz bir proje. Biz Ntepe’nin satışına 2009’un Aralık ayında başladık. Satışa çıktığımız dört gün içinde projenin yüzde 80’i satıldı. Bunda güvenilir bir firma olmamızın yanı sıra fiyat politikamız da etkili oldu.”

Milliyet