Nish İstanbul’da teslimler başladı

Kısa bir süre sonra halka açılmayı planlayan Torunlar GYO ile Özyazıcı İnşaat’ın 150 milyon dolar yatırım ile İstanbul Çobançeşme’de inşa ettiği Nish İstanbul projesinde rezidans ve ofislerde anahtar teslimleri başladı.

Halka arz hazırlığında olan Torunlar GYO’nun yüzde 60 ortaklığı bulunan Nish İstanbul projesi 33 bin metrekare arsa üzerinde rezidans, ofis ve alışveriş alanlarını içeren 4 bloktan oluşuyor.

Toplam 135 bin metrekare inşaat alanı bulunan projede üç blokta 67 ile 186 metrekare arasında değişen büyüklükte 585 rezidans bulunurken diğer blok 270 metrekarelik 63 ofise ayrıldı. Nish İstanbul’da blokların altında ise 63 metrekare ile 681 metrekare arasında 52 mağaza bulunuyor.

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, inşaatına kriz ortamında başladıkları Nish İstanbul’u söz verdikleri tarihte teslim ettiklerini belirterek, yeni projelere devam edeceklerini söyledi.

Hemen teslim edilen Nish İstanbul evlerinde konut fiyatları, 269 bin 500 lira ile 450 bin lira arasında değişiyor.Projenin sosyal donatıları arasında yüzme havuzu, sauna, fitness, mini golf, tenis ve basketbol sahası bulunuyor.

Milliyet