Nef Çekmeköy Koruköy yakında satışta

Nef Çekmeköy

Nef firması tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Çekmeköy İlçesi’nde hayata geçirilen Nef Çekmeköy Koruköy projesinde çalışmalara başlandı. Proje isminden de belli olduğu gibi NEF firmasının imzası ile hayata geçiriliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıllarda tamamlanarak konut sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız konut bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen projedeki konut sayısı ve arsa alanı gibi detaylar ilerleyen günlerde belli olacak.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Nef Çekmeköy Koruköy projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yanı sıra bünyesinde 4+1 konutlara da yer vermiş durumda. Konutların büyüklükleri ise henüz belli değil.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda inşa ediliyor. Nef Çekmeköy Koruköy projesinde bulunan konutlar Nişantepe Mahallesi, Şile Otoyolu üzerinde yer alıyor.

Projede yer alan sosyal alanlar neler?

Nef Çekmeköy Koruköy projesinde alıcılar için açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Alıcılarına ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan proje fitness merkezi, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları gibi donatılara da sahip.

Bahsi geçen projenin teslim tarihi ve projenin diğer detayları ilerleyen günlerde belli olacak. Söz konusu olan projedeki konutların 2020 yılı Eylül ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Telefon: 4449633