Narcity’e çok katlı komşu geliyor

Tepe İnşaat tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen NARKULE projesi, modern mimarisi ile yüksek bloklarda yaşamanın keyfini hissettirecek butik bir proje olarak hazırlandı

İnşaat sektörünün lider şirketlerinden Tepe İnşaat, 40 yılı aşan tecrübesi ve ilke edindiği kalite anlayışıyla İstanbul’da yeni ve butik bir projeye imza atıyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen İstanbul Maltepe’de bulunan NARKULE, farklı mimarisi, sahip olduğu eşsiz Adalar manzarası ve oksijen deposu olan lokasyonunun yanı sıra sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. NARCITY ile komşu olan proje E-5’e 4km, Bağdat Caddesi’ne 7km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor.

‘Bazıları yüksek sever’ sloganıyla yola çıkan NARKULE’nin, yüksek olduğu kadar farklı bir mimariyle de ele alındığına dikkat çeken Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Genç, dinamik, asil ve renkli tarzıyla öne çıkan bu 27 katlı proje, modern bir yapının kaliteli yaşam starndardını büyüleyici bir manzara ile buluşturuyor. Neredeyse tüm katlardan orman, deniz ve Adalar manzarasına sahip NARKULE’de, ev sahiplerinin bu manzaradan sınırsız olarak yararlanabilmesi için her daire balkonlu olarak planlandı” dedi.

Oğuz, son dönemde tüketicilerin çok daha bilinçli konut aldıklarına dikkat çekerek “Tüketiciler artık sadece projeleri değil, gayrimenkul şirketlerini de değerlendirerek konut satın alıyorlar. Biz bugüne kadar elde ettiğimiz bilgi birikimi ve oluşturduğumuz ‘Tepe İnşaat kültürü’ ile başarıyı yakaladığımıza inanıyoruz. Bu projede de bilgi birikimimiz ve kültürümüzün yansımasını, NARCITY’nin enerji dolu renk kombinasyonu ile birleştirdik”dedi.

Prens Adaları’na en güzel bakış

27 kattan ve 2+1 ile 3+1, toplam 108 adet konuttan oluşan NARKULE projesinde, dairelerin tamamına yakınında orman, deniz ve Adalar manzarası bulunuyor.

Brüt büyüklükleri balkon dahil 101 m2 olan 2+1 dairelerin fiyatları, 330.000 TL ile 435.000 TL arasında değişiyor. 164 m2 olan 3+1 daireler ise 395.000 TL ile 545.000 TL arasında satışa sunuluyor.

Güvenli bir zeminde yer alan NARKULE, Tepe İnşaat kalitesinde ve en son deprem yönetmeliğine göre projelendirilmiş.

Milliyet