Milpark’tan 15 bin TL’den Başlayan Peşinat Müjdesi

Hemen teslimat olanağı ile emlak yatırımcılarına da hitap eden MİLPARK’ta yeni evin beyaz eşyaları da hediye.

MİLPARK, “yeni yıla yeni evinde” girmek isteyenlere, 15.000 TL’den başlayan peşinat ve 120 aya varan taksit ödeme avantajı ile hemen taşınma fırsatı sunuyor.

Eylül 2010’da konut teslimlerine başlayan MİLPARK, “yeni yıla yeni evde” girmek isteyenlere fırsatlar sunmaya devam ediyor. 15.000 TL’den başlayan peşinat verenlerin 120 aya varan taksit ödeme avantajı ile hemen evlerine taşınabileceklerini söyleyen MİLPA Genel Müdürü Rıza Koçyiğit,  “1. Etap konut teslimine öngördüğümüz tarihte başladık. 15.000 TL peşinat verenler yeni yıla yeni evlerinde girebilirler. 1+1 ve 2+1 daire satın alanlara ise beyaz eşyalarını hediye etmeyi sürdürüyoruz” dedi.

Yaşamın başladığı MİLPARK’ta sunulan “hemen teslimat” imkanının konut yatırımcıları için de cazip olanaklar sunduğunu belirten Koçyiğit, evlerine hemen taşınmak istemeyenlerin kiraya vererek taksit ödemelerini kolaylaştırabileceklerini söyledi.

MİLPA’nın Esenyurt bölgesinde hayata geçirdiği çevre dostu MİLPARK, bölgede birbiri ardına yükselen konut projeleri arasında “öngörülen tarihte tamamlanması ve zamanında teslimat” özelliği ile dikkat çekiyor. Rıza Koçyiğit, MİLPARK’ın çağdaş mimari yapısı, merkezi konumu, inşaat kalitesi, özgün tasarımı ve detaylarındaki inceliği ile güvenli bir yuva arayışında olanları buluşturduğunu kaydetti ve ekledi: “33 bin 180 metrekare arazi üzerinde, her ayrıntısı özenle düşünülmüş, 13 bin metrekaresi peyzaj alanı olarak ayrılmış olan MİLPARK, gürültülü ve stresten uzak bir yaşam sunuyor. Yaklaşık 105 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 14 konut ve 1 ticaret bloğundan oluşan MİLPARK’ta büyüklükleri 65-186 metrekare arasında değişen 993 adet bağımsız bölüm bulunuyor.”

120 aya kadar taksit avantajı…

Bahçeli ve teraslı daire seçeneklerinin, derelerin, çağlayanların ve göletlerin süslediği, keyifli yemyeşil alanlarıyla şehrin içinde doğa ile baş başa kalma olanağı sunan MİLPARK Konutları’nda, 15.000 TL’den başlayan peşin alımlarda 120 aya varan taksit ödeme avantajı sunuluyor.

Her talep ve ihtiyacı karşılamaya yönelik 14 değişik tip konut!Çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını 1. sınıf işçilikle biçimlendirerek, ayrıcalıklı bir yaşam sunan MİLPARK’ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri bulunuyor. Bloklarda, en üst 2 kattaki dairelerin her birinde bulunan daireye özel teras ve bahçe katındaki bahçeli daireleri ile MİLPARK benzerlerinden ayrılıyor.
 
“Çevre Dostu” MİLPARK’ta yüzde 50’ye varan su tasarrufu!Daire başına yıllık su tüketiminde yüzde 50’ye varan su tasarrufu sağlayan “EKOSAN – Ekolojik Evsel Atıksu Yönetimi” özel sistemi ile MİLPARK, “Çevre Dostu” bir proje olarak dikkat çekiyor.

 

 

Projede bulunan ve mülkiyeti MİLPARK Konutları sitesine ait tüm sosyal donatıların bazılarının işletmesinden elde edilen gelirin site yönetimi tarafından site giderlerinde kullanılacak olması da, MİLPARK sakinlerine destek sağlıyor.

Milliyet