Milleniumpark son etap satışta…

3 farklı tipde inşa edilen PLATİNİUM 497 M2, TİTANİUM 361 M2, QUANTİUM 367 M2 oluşan son etap satışta…

Milleniumpark, İstanbul’un gözde, el değmemiş ve hızla değer kazanan yerleşim alanı Akfırat Tepeören’de bulunuyor. Buradaki arazilerin imar izni sadece villa yapımına açık. Yani gecekondulaşmaya ve çarpık kentleşmeye kapalı. Şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzak ama kaliteli bir yaşamın gereklerine yakın.

Sabiha Gökçen Havaalanına ve otobana birkaç dakikalık uzaklıkta. Formula 1 pistine ise sadece 5 km. Çevresinde Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi gibi modern eğitim kurumlarının da bulunduğu Milleniumpark; doğanın içinde size özel bir düş.

Toplam 282.000 m2 üzerine kurulu Milleniumpark’taki 219 villanın her biri ortalama 1.287 m2lik kullanım alanına sahip. Villaların birbirine uzaklığı, özel yaşama gerekli özeni gösterecek şekilde konumlandırıldı.

BETONA VEDA

Konutlar sadece mimari yapılar değildir. Bir somunun yuvaya oturması gibi eksiksiz ve tam bir uyumla kullanıcısını içine kabul eden özel yaşam alanlarıdır. Bu anlayıştan yola çıkarak, Milleniumpark’ta insanlar için ideal yaşam alanları oluşturduk…

Milleniumpark’ta kalite hep en üst düzeyde tutuldu. Villaların estetiği kadar işlevine de önem verildi. İç, dış mimaride kullanılan bütün parçalar, tıpkı yeni mobilyalar gibi milimetrik bir kesinlikte, pürüzsüz ve eksiksiz olarak bir araya getirildi, birleştirildi. Böylece kendi içinde hiçbir fazlalık ve kusur barındırmayan, rafine yaşam alanı oluştu.

Gökdelen yapı tekniği kullanılarak inşa edilen Milleniumpark’ın mimarisi kadar yapımındaki malzemeler çok özel. Beton, çivi ve kaynak kullanılmadan inşa edilen bu villaların ana malzemesi çelik. Yurtdışından özel olarak ithal edilen bu yapı çeliği, içte ve dışta ahşabın yumuşaklığıyla harmanlanıyor. Her villada ortalama 755 m2 ahşap kullanılıyor. Neme, çürümeye, her türlü dış etkiye ve deformasyona karşı dayanıklı olan bu özel ahşapla kaplanıyor. Ortaya doğallığın ve teknolojinin yalın bir bileşimi olan Millenium Park villaları çıkıyor.

Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra, geleceğin çizgileri de tasarımında taşıyan Milleniumpark, modern insanlar için yeni ve saygın bir yaşam çözümü…

DOĞUŞTAN AKILLI EVLER

Milleniumpark’ta akıllı ev sistemi teknolojisi villalarınıza sonradan eklenen bir lüks değil. Yapım aşamasında, villaların tüm altyapısı yüksek teknolojinin gereklerini yerine getirecek şekilde oluşturuldu. Teknolojinin yaşamımızın bir artısı değil, bir parçası olduğu gerçeğinden yola çıkıldı ve villalar doğuşkan akıllı ve gelişmiş olarak güçlendirildi.

Milleniumpark’ın akıllı villalarının elektronik kontrol sistemleri yapı tesisatınızın gereksinimlerine en iyi şekilde cevap veriyor. Doğayı ve çevreyi koruyan bu teknoloji; ısıtma sistemleri, elektronik ev aletleri, havalandırma, aydınlatma sistemleri gibi villanızdaki cihazların, en az yakıt ve elektrik harcayacak şekilde çalışmasını sağlıyor. Tek bir tuşla ışıklandırmayı ayarlıyor, odaların ısısını düzenliyor.

Sizin hareketlerinizi algılayabilen Multisensor Light Control sistemi sayesinde, gece ışıkları sizin yerinize açıyor, kapatıyor.

Milleniumpark villalarının tümü yangın, gaz kaçağı, su basması ve hırsızlık gibi tehlikeleri, sensörleri kullanarak kontrol altında tutuyor. Ayrıca herhangi bir aksilikte 24 saat aktif güvenlik sistemi, Milleniumpark’taki güvenlik merkezine ve cep telefonunuzdan size haber veriyor. Gerektiğinde villanızın elektriğini, suyunu, doğalgazını otomatik olarak kapatıyor.

Villalarda bulunan dijital altyapılı görüntülü diyafon sistemi sayesinde ana girişe bağlanabiliyor ve misafirleriniz için görüntülü onay verebiliyorsunuz. Ayrıca, bu sistem sayesinde diğer villalardaki komşularınızla da konuşuyor, haberleşiyorsunuz.

Sabah