Middleist’te 585 bin TL’ye

Şişli’de Ortadoğu Grup tarafından botanik bir bahçe konseptiyle hayata geçirilen Middleist projesi sahiplerini bekliyor.
İnşaatına 2008 yılı başında başlanan Middleist projesinde konutlar temmuz ayından itibaren sahiplerine teslim edildi. Merkezi konumuyla dikkatleri üzerine toplayan Middleist, Okmeydanı SSK Hastanesi’ne 200, Memorial’a 300 metre uzaklıkta, Cevahir AVM’ye 1 kilometre, Metrocity’e 4 kilometre, Kanyon’a 5 kilometre, Akmerkez’e 6 kilometre, Profilo Alışveriş Merkezi’ne 2 kilometre mesafede inşa edildi. 182 adet konuttan oluşan projede konutların alanları 126 ile 187 metrekare arasında değişiyor.

8 bin 154 metrekarelik alana kurulan projenin toplam inşaat alanı ise 40 bin 264 metrekare. 4 bloktan oluşan Middleist’te konutların yanı sıra açık ve kapalı havuz, cafe ve dinlenme bölümü, çocuk havuzu, iki fitness salonu, iki gym salonu, squash, sauna, çocuk kreşi, basketbol sahası ve tenis kortu, 1000 metrekare market alanı, her daire için iki araçlık kapalı otopark, dışarıda 25 araçlık misafir otoparkı, teknik güvenlik takip odası, lobi alanları ve botanik bahçeler bulunuyor. Projedeki dairelerin fiyatları ise, 585 bin liradan başlıyor 800 bin liraya kadar yükseliyor.

Milliyet