14 Şubat 2006 Yazarı Mehmet Kapalı

Meva Evleri’nin satışları başladı

Necat ve Fuzul İnşaat’ın yeni projesi Meva Evleri’nin satışları başladı. Fuzul inşaatın Büyük ilgi gören Fuzulkent Bizimevler projesinden sonra Meva Evleri’de satışa sunuluyor.
Necat inşaat ve Fuzul İnşaat ortak projesi olan Meva Evleri’nin startı ocak 2006’ da verildi, inşaat devam ediyor. Konutlar 12 değişik tipte 4 blok, 100 adet 123-240 m2 arasında değişen dubleks ve normal kat dairelerinden oluşuyor. Projenin 2007 sonunda tamamlanması planlanıyor.
Proje merkeze yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Kağıthane’nin merkezinde bulunan konutlar. Taksim’e 5, Mecidiyeköy’e 7 dakika mesafede. Ayrıca Tem ve E5 yollarıyla çepeçevre sarılmış durumda olması, şehrin her yerine ulaşımı son derece kolaylaştırıyor.
Necat İnşaat bu güne kadar gerçekleştirdiği müteahhitlik işleriyle sektörün güvenini kazanmış bir firma. Fuzul İnşaat’ta sektörün en köklü kuruluşlarından biri, bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız projeyle binlerce aileye güvenli, huzurlu yaşam alanları sundu. En son hayata geçirilen ortak projeleri olan Meva Evleri, gelişen İstanbul’un en merkezi yerlerinden Kağıthane’de 4 blok halinde yükseliyor. Çevre yolları ve Anadolu yakasına ulaşım açısında avantajlı konumuyla dikkat çekiyor.
Bloklar, 12 farklı tipte daire projesiyle her türlü beklentiye uygun seçenekler içeriyor. Birinci sınıf işçilik ve malzemelerin kullanıldığı dairelerde konfor, güvenlik ve dayanıklılık öncelikli olarak göz önünde bulunduruluyor. Zeminden çatısına, deprem güvenlik standartları açısından titiz hesaplamalar sonucu hazırlanan Meva Evleri’nden bir daire almak: konforlu bir yaşam sürmenin yanı sıra iyi bir yatırım olarak da değerlendirilebilir.
Günümüz ihtiyaçları düşünülerek projelendirilen binalar, her türlü konfora sahip olarak üretiliyor.
Dairelerde; 1. sınıf çelik kapı. Oda duvarlarında su bazlı saten boya, Ses yalıtımı sağlayan asmolen döşeme, ıslak zeminlerde 1. sınıf fayans, özel dizayn modern mutfak dolapları, kaliteli laminant parke zemin döşemeleri, ev içlerinde maksimum kullanıma yönelik özel planlama, pencerelerde soğuk ve sıcağı içeri sızdırmayan PVC doğrama ve ısıcam sistemleri… Doğalgaz Kombi’li ısınma tertibatı ve Kombi’si , tüm odalarda; panel kapılar, çift açılır pencere, panel radyatörler, kartonpiyer, kornişler, televizyon , telefon ve ADSL tesisatı. Banyo dolapları ve duşa kabinler, mutfakta ve banyoda 1.sınıf armatürler. balkonlarda alüminyum korkuluklarla daireler eksiksiz bir şekilde oturmaya hazır olarak teslim edilecek.
Binalarda; tavanlar asmolen tuğla sistemi olacak. Asansör, su deposu ve hidrofor, uydu ve kablolu yayına uygun tesisatların çekimi çanak antenlerin konması, interkom ve internet bağlantı tesisatları, tüm girişler izolasyonlu alüminyum kapı, Tüm bloklarda dış cephede ısı ve ses izolasyonu ( mantolama ), tüm dış cephe de tekstürlü elastik boya, tüm blok girişi ve katlarda fotoselli aydınlatma, binaların girişlerinde güvenlik kamerası, kapıcı dairesi.,tüm bloklarda ferah ve zengin giriş, posta kutuları, bodrum katta sığınak ve depolar, her blokta binadan bağımsız su deposu, Cep depolar , A bloklarda çift, b blokta tek asansör ( otomatik ve emniyet kapılı ) ve kapalı otopark bulunan donanım ve özellikler.

İletişim:
0212 635 34 34