Levent Loft Bahçe’de yaşam başladı

İstanbul’da loft konseptiyle inşa edilen ilk dönüşüm projesi Levent Loft’un devamı olan “Levent Loft Bahçe”de yaşam başladı.

Eski fabrika ve depo binalarının yaşam mekanına dönüşüm projesi olan “loft” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Levent Loft projesinin ikinci etabı satışa sunuldu. Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Yıldız Holding bünyesindeki Sağlam İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin mimari konsepti ve detay projesi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirildi.

Levent Loft Bahçe, 1+1 ve 2+1, teraslı ve terassız loft olmak üzere toplam 82 daireden oluşuyor. Tavan yüksekliği 3.30m olan 100 – 210 metrekare arasında değişen çeşitli büyüklük ve tiplerde loftlardan oluşan blokta, bireysel olarak değerlendirilebilecek bahçeler ile açık hava / peyzaj mekanları oluşturuluyor.

16.5 metrekareden 55 metrekareye kadar farklı teras seçenekleri bulunan proje, şehrin merkezinde bahçe keyfini rezidans konforu ile buluşturuyor. Teras seçeneği bulunmayan daireler ise açılabilir cam özelliği ile Levent Loft Bahçe’yi yüksek katlı diğer rezidanslardan ayrıcalıklı kılıyor. Doğa-dostu çözümlemelerle insan ölçeğini koruyarak 22 kat yükselen yapı, Boğaz ve kentin panoramik görüntüsünü kapsayan geniş bir İstanbul manzarasına sahip.

Levent Loft Bahçe’de her daire için ayrılmış kapalı otopark ve depo alanı, çok amaçlı kullanıma uygun salon ve toplantı odaları, Lounge&Bar ve Concierge, 24 saat hizmet veren resepsiyon, 700 m²’lik SPA& Fitness ve yazın yarı açılabilen kapalı havuz, güneşlenme terası ve bar bulunuyor. SPA alanı Türk Hamamı, sauna, steam, masaj, personal training odaları, kuaför ve Fratelli La Bufala restorandan oluşuyor.

İstanbul’un en değerli caddelerinden Büyükdere Caddesi’nde bulunan, genç profesyoneller, iş ve sanat camiasının saygın profillerini bir araya getiren Levent Loft Bahçe, bir yandan yaşam keyfi ve prestij sağlarken, değeri sürekli artan bir bölgede güçlü bir yatırım fırsatı da sunuyor. Levent Loft Bahçe’deki sınırlı sayıda kalan teraslı ve terassız dairelerin satışı sürüyor.

Tel:0212 270 81 18
Fax:0212 270 80 91
Web:www.leventloft.com

Milliyet