Koru Sitesi’nde 480 Bin Liraya

Binatek güvencesiyle gelişen projede her seçeneğe uygun seçenek avantajı!

İstanbul, Kadıköy, Göztepe, Kuyubaşı bölgesinde BİNATEK YAPI tarafından inşa edilecek olan KORU SİTESİ KUYUBAŞI 1 Blok’ta 16 konuttan oluşan bir site projesi. Proje panelinde her katta iki daire olmak üzere 140 m2 brüt alanlı 3+1 daireler mevcuttur.

İnşaat sektöründe 25 yıllık geçmişi olan KILIÇ İNŞAAT’ın tecrübesiyle KORU SİTESİ KUYUBAŞI projesi hayata geçirilmektedir.

KORU SİTESİ KUYUBAŞI’nın temelinde güven yatar. Sağlam zeminleri ile ön plana çıkan Ataşehir’de, kaya zemin üzerine, son deprem yönetmeliklerine uygun projesi ile, yapı dayanıklılığını ön plana çıkaran anlayış ile inşaatına devam ediliyor.

KORU SİTESİ KUYUBAŞI, Kuyubaşı gibi çok özel bir bölgede butik bir projedir. Şehrin merkezine olan yakınlığı ile projemiz, kısıtlı sayıdaki konut adediyle özel bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

KORU SİTESİ KUYUBAŞI, Kadıköy’e 2 dakika, minübüs yoluna yürüme mesafesinde, 1. ve 2. köprüye 5 dakikalık mesafededir.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, müşterilerinin zevklerini ön plana çıkaracak, proje konseptine uygun değişiklik taleplerini de karşılamaktadır.

Proje Özellikleri arasında yerden ısıtma, çift banyo, giyinme odalı, %80 yeşil alana sahip, otomatik asansörlü ve Fransız pencereli daireler bulunuyor. 142 metrekarelik 3+1 konutlar 550 bin TL’ye satılıyor. 2 konut kampanya kapsamında 480 bin TL’ye satılıyor. Firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 12 aya yüzde sıfır faizle taksitlendirme yapılabiliyor.

Milliyet