Konum Eryaman satışa sunuldu

Konum Eryaman

Yeni konut projelerinin vazgeçilmez bölgelerinden biri olan Eryaman’da yine yeni bir proje hayata geçiriliyor. Atayıldız Grup firması tarafından hayata geçirilen bu yeni projenin ismi Konum Eryaman olarak belirlendi.

Proje Başken Ankara’nın son zamanlarda yeni konut projeleri ile adından söz ettiren Etimesgut İlçesi, Eryaman’da inşa ediliyor. Eryaman, Göksu Mahallesi’nde inşa edilen projede satışlara başlandı. Projede geniş ve ferah daireler, kış bahçesi olarak adlandırılan balkon alanları ile dikkat çekiyor.

Eryaman, Göksu Mahallesi, Bozhöyük Caddesi üzerinde yer alan projede toplam 4 blok yer alıyor. Projede bulunan 4 bloktan 3 tanesi 22’şer katlı konut bloğundan meydana gelirken, diğer blok ise ticari ünitelerin yer alması planlanan ticari blok olarak tasarlandı.

Kış bahçeli 4+1 daireler

Konum Eryaman projesinde 4 blokta toplam 257 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin tepsi aynı tipte tasarlanmış durumda. Projedeki dairelerin hepsi 4+1 tipinde kış bahçeli olarak projelendirildi. Konut projesinde yer alan dairelerin brüt alanları ise 191 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki konutlar otopark ve diğer eklenti alanları ile birlikte yaklaşık 270 metrekare büyüklüğe sahip oluyor.

Konum Eryaman fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

İlk etapta projede yer alan 3 konut bloğundan bir tanesi satışa sunulmuş olup bu konut bloğu için projede kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor. Bankalarla anlaşma aşamasında olan projede yer alan satılık dairelerin fiyatları ise 895 bin TL’den başlıyor. Hemen tapu alma imkanı bulunan projede lansman öncesi avantajlı fiyatlarda konut sahibi olmak için proje web sitesinde yer alan formu  doldurmak yeterli oluyor.

Projede sosyal alan neler?

Konum Eryaman projesinde kapalı otopark, sauna, Fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, basketbol sahası, voleybol sahası,  gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Konum Eryaman nerede yer alıyor?

Göksu Alışveriş Merkezi’ne, Kaşmir Center Alışveriş Merkezi’ne yakın mesafede olan proje Göksu Mahallesi, Bozhöyük Caddesi, No: 10 Etimesgut / Ankara adresinde yer alıyor.

2022 yılı Haziran ayı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler 0532 359 06 36 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.