Kentplus Newport’ta yılın son fırsatı

Sabiha Gökçen Havaalanı, çevre sanayi tesisleri ve yeni banka bilgi işlem merkezlerinin gelişimiyle birlikte yatırımcıların ve oturma amaçlı kullanıcıların yeni gözdesi durumunda olan Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 dakika mesafede bulunan Kentplus Newport’ta satışlar devam ediyor, seçenekler hızla tükeniyor.

Projede 1+0 ‘dan 3+1’e kadar her ihtiyaca yönelik 4 farklı daire tipi; normal kat, bahçe ya da kat teraslı ve dubleks seçenekleriyle yer alıyor. Konut fiyatları ise 69.000 TL’den başlıyor.

KentPlus Newport ödeme kolaylıkları ile de dikkat çekiyor. Projeden banka kredisi ve firma vadesi ile daire satın almak mümkün. Banka kredisi seçeneğinde peşinat miktarı %15’den başlarken, firma vadesi seçeneğinde minimum peşinat tutarı daire bedelinin %25’i.

Tanıtım fiyatlarından satışına devam edilen yüksek prim potansiyelli bu projeden daire alarak 2011 yılına kazançla girebilirsiniz. Haftanın 7 günü 9.00 – 19.00 saatleri arasında açık olan satış ofisimize gelerek projelerimizi inceleyebilir, cazip ödeme koşulları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

www.kentplus.com