Kelebekia ailelerin dikkatini çekti

İstanbul’un hızla ve düzenli bir şekilde gelişen Sancaktepe bölgesinde yer alan ve çevresindeki nitelikli konut projeleri ile önümüzdeki dönemde daha da değer kazanacak Kelebekia Projesi, özellikle ev sahibi olmak isteyen ailelerin dikkatini çekiyor.

Proje, Sinpaş Grubu’nun Sancaktepe bölgesindeki Lagün Projesinden sonra ikinci büyük yatırımı olmasından dolayı da ayrıca özel bir değer taşıyor.

İstanbul’un yeni merkez semtlerinden biri olacak bu bölgede konumlandırılan Kelebekia projesi, ana arterlere yakınlığı ve toplu taşıma araçlarının çeşit ve yoğunluğu sayesinde kolay ulaşım imkanı veriyor. TEM oto yoluna sadece 1 km mesafedeki projeden, Kozyatağı’na 10 dakikada ulaşılabilecek. Projenin Boğaziçi Köprüsü’ne mesafesi de 16 km. Kelebekia Projesi, ayrıca çevrede yer alan birçok alışveriş merkezine, eğitim kurumuna, özel ve devlet hastanesine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

47 bin metrekare arsa üzerine inşa edilecek ve henüz tanıtıma çıkmadan büyük ilgi gören projede 440 konut yer alıyor. Eylül 2010’da inşasına başlanan Kelebekia projesinin, Ekim 2012 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. “Kelebek” figüründen ilham alınarak tasarlanan proje, 21 bin metrekarelik gölet ve yeşil alanlarıyla doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

440 konutun tümü gölet manzaralı

Kelebekia Projesi’nde inşa edilecek 440 konutun tümü, kelebek şeklindeki biyolojik gölet ve peyzaj manzaralı bir konuma sahip. 70 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen farklı büyüklükteki konutlar her ihtiyaca hitap ediyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekteki dairelerin bulunduğu projede, üç faklı tipte dubleks daireler de yer alıyor. Farklı bir konsepte sahip olan Kelebekia projesi mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarının yanında cazip fiyatları ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Kelebekia projesinde fiyatlar, konut tiplerine göre 165 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

 

Kaynak : Hürriyet Emlak Yasam Eki