Karat İstanbul’da 135 bin liraya

Sancaktepe’de inşa edilüen Karat İstanbul projesinde, konforu yatırımla birlikte düşünen geniş aileler için özel olarak tasarlanan 3+1 triplex ve 6+2 dublex daireler büyük ilgi görüyor. 4 katlı 7 bloktan 128 daire ve 15 bin metrekare alışveriş merkezinden oluşan projenin 2/3’lük kısmı satılmış durumda

SANCAKTEPE’DE inşa edilüen Karat İstanbul projesinde, konforu yatırımla birlikte düşünen geniş aileler için özel olarak tasarlanan 3+1 triplex ve 6+2 dublex daireler büyük ilgi görüyor.

Sultanlar Grup tarafından İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de inşa edilen Karat İstanbul projesi, konfor, ferahlık ve sura dışı daire tipleri ile dikkat çekiyor. Karat İstanbul’da, özellikle dublex ve triplex dairelere kullanıcılar yoğun bir ilgi gösteriyor. Geniş ve ferah daire yapısıyla dikkat çeken Karat İstanbul’da, 65 metrekareden başlayan 1+1 dairelerden, 295 metrekarelik 6+2 dairelere kadar birbirinden farklı 13 daire tipi seçeneği bulunuyor.

4 katlı 7 bloktan 128 daire ve 15 bin metrekare alışveriş merkezinden oluşan projenin 2/3’lük kısmı satılmış durumda. Karat İstanbul Projesi’nde dairelerin fiyatları 135 bin TL ile 578 bin TL arasında değişirken, yatırımcı ve kullanıcılara büyük bir kolaylık da yapılıyor. Buna göre, daire satış bedelinin yüzde 100’üne 120 aya kadar vade seçenekleriyle mortgage kredisi sağlanıyor. Karat İstanbul projesinde geniş sosyal yaşam alanları, alışveriş ve iş merkezleri de bulunuyor.

Çocuklara yönelik aktivite alanları, yetişkin ve çocuk havuzları, kafeteryalar, futbol-voleybol-basketbol gibi spor alanları, yürüyüş parkurları ön plana çıkarken, kapalı spor kompleksinde yüzme havuzundan fîtnes.s’a,Jimnastikten saunaya kadar bir çok imkan sunuluyor. Özellikle ulaşımda önemli avantajları olan proje, Şile otoyoluna sadece 200 metre mesafede konumlanıyor. Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezine (İKEA) ise 5 dakika yani 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Milliyet