Karat İstanbul geniş ailelere göz kırpıyor

Konforu yatırımla birlikte düşünen geniş aileler için özel olarak tasarlanan 3+1 triplex ve 6+2 dublex daireler büyük ilgi görüyor

Sultanlar Grup tarafından İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de inşa edilen Karat İstanbul projesi, konfor, ferahlık ve sıra dışı daire tipleri ile dikkat çekiyor. Hayata değer katan proje Karat İstanbul’da, özellikle dublex ve triplex dairelere kullanıcılar yoğun bir ilgi gösteriyor.

Geniş ve ferah daire yapısıyla dikkat çeken Karat İstanbul’da, 65 metrekareden başlayan 1+1 dairelerden, 295 metrekarelik 6+2 dairelere kadar birbirinden farklı 13 daire tipi seçeneği bulunuyor. 4 katlı 7 bloktan 128 daire ve 15.000 m² Alışveriş Merkezi’nden oluşan projenin 2/3’lük kısmı satılmış durumda.

Karat İstanbul Projesi’nde dairelerin fiyatları 135 bin TL ile 578 bin TL arasında değişirken, yatırımcı ve kullanıcılara büyük bir kolaylık da yapılıyor. Buna göre, daire satış bedelinin yüzde 100’üne 120 aya kadar vade seçenekleriyle mortgage kredisi sağlanıyor.

Karat İstanbul projesinde geniş sosyal yaşam alanları, alışveriş ve iş merkezleri de bulunuyor. Çocuklara yönelik aktivite alanları, yetişkin ve çocuk havuzları, kafeteryalar, futbol-voleybol-basketbol gibi spor alanları, yürüyüş parkurları ön plana çıkarken, kapalı spor kompleksinde yüzme havuzundan fitness’a, jimnastikten saunaya kadar bir çok imkan sunuluyor.

Özellikle ulaşımda önemli avantajları olan proje, Şile otoyoluna sadece 200 metre mesafede konumlanıyor. Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezi’ne (İKEA) ise 5 dakika yani 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

24 SAAT HİZMET SUNULUYOR

Karat İstanbul’da her detay konforunuz ve huzurunuz için titizlikle planlanmış. 24 saat hizmet sağlayan güvenlik görevlileri, bloklara özel kat görevlileri, temizlikten, bahçe bakımından ve binaların asansör bakımından sorumlu görevliler, konut sahiplerine rahat bir yaşam sağlamak için hizmet veriyor.

Yaşam değerinin altını çizmek için Karat adını alan projedeki tüm bloklar Yakut, Zümrüt, Turkuaz, Lapis, Akik, Safir ve Opal gibi dünyadaki en kıymetli taşların adlarını taşıyor. Karat İstanbul Alışveriş Merkezi’nde ise seçkin markalardan oluşan 73 adet mağaza, 1.250 metrekarelik süpermarket alanı, fast food ve kafe alanları, iki mağaza katı arası asansör sistemi, havalandırma ve doğal aydınlatma sağlayan aydınlıklar, dış mekanda yer alan mağazalar için granit kaplı çevre yürüyüş yolları ve AVM’ye özel merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri yer alıyor.

Kaynak : Hurriyetemlak.com