Kapari Konutları

Hakyapı Pendik’de tam ihtiyacınıza uygun 7 tip 1+1 65-80 m2¸ 2+1 75-85-95 m2¸ 3+1 120 ve 125 m2 dairelerle hayallerinizin kapılarını aralıyor…

Kapari Konutları’nın çevre düzeni ¸ hizmet alanları ve sosyal tesisleri öncelikle çağdaş bir yaşam kültürünü paylaşma olanağı veriyor.

Kapari (Cape Flower) bitkisinin armonik birleşimiyle oluşturulan peyzaj düzeni¸ hem açık mekânlardaki yaşamı yüksek bir standarda ulaştırıyor¸ hem de çevreye büyük bir estetik kalite katıyor.

Bu eşsiz peyzaj düzeni içinde farklı aktivite alanları yer alıyor. Çevre düzeninin bir parçası olan basketbol ve voleybol ve futbol sahası açık alanda yer alırken¸ kapalı spor salonu aynı imkânları iç mekâna taşıyor.

Açık ve kapalı mekânlardan oluşan bu alanlar içinde¸ tüm düzenlemenin de ana ekseninde konumlanan bahçe havuzu estetik açıdan konut sahiplerine seyre doyumsuz bir manzaranın kapılarını açıyor.

Tüm spor ve peyzaj alanlarının yanı sıra açık ve kapalı çocuk oyun dinlenme alanları ¸ mini alışveriş merkezi ile birlikte site içi hizmet birimleri Kapari Konutları’nın tüm sakinlerine sunduğu özel bir ayrıcalık.

Kapari Konutları açık ve tamamı kapalı otoparklarıyla her daireye park yeri imkânı sağlıyor.

AYRICALIKLAR

Fitness Center
Basketbol & Voleybol Oyun Alanı
Futbol Sahası
Bahçe Havuzu
24 Saat Güvenlik Elemanı
Armonik Kapari Peyzajı
Dinlenme ve Yürüyüş Alanları
Kış Bahçeleri
Çocuk Parkı
Kapalı & Açık Otopark
Masa Oyunları
Kameralı Güvenlik Sistemi
Mini AVM¸ Kuaför¸ Terzi vb hizmet birimleri

www.kaparikonutlari.com