Kandilli Konakları’nda yaşam başlıyor

Yeşille mavinin kucaklaştığı eşsiz Boğaz manzaralı, Kandilli’nin son yaşam alanında ki sayılı sayıdaki Kandilli Konakları’nda yaşam başlıyor…

Space Gayrimenkul tarafından Kandilli’de hayata geçirilen “Kandilli Konakları” projesi, 14 villadan oluşuyor. Herbiri havuzlı, garajlı ve yaklaşık 750 metrekare alanlı villalar, havuzu ve bahçe düzenlemesi yapılmış, dış cephesi tamamlanmış olarak teslim ediliyor.

Üst gelir grubunu hedefleyen Kandilli Konakları’ndaki evler; en son teknolojiyi içeren donanımlara sahip biçimde tüm gereksinimleri karşılayacak maksimum konfor düşünülerek, çevreye uyumlu yapılar olarak projelendirilmiş. 25.500 metrekare arsa alanına sahip olan “Kandilli Konakları”, Ocak 2011’de teslim edilecek.

Kandilli Konaklarının özellikleri
Toplam 25.000 metrekare arsanın yeşil alanlar, yollar ve sosyal alanlara ayrılan kısımlarından sonra 15.000 metrekarelik alanı konutlara ayrılıyor. 15 Konaktan oluşan projede her bir konak, 1000 metrekareden oluşuyor. Konaklar, özel yüzme havuzlu ve 6 araçlık özel kapalı otopark alanına sahip.. Konakların her birinde çok amaçlı hobi ve spor salonu yer alıyor.

Milliyet